UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Aeroc
Autors: Juris.L (85.15.208.---)
Datums: 12/09/2007 03:01

Kāds meistars stāstija, ka Polijā ražotais Aeroc-s esot sliktākā kvalitātē, bet mūsu pašu ražotajam gan neesot ne vainas. Viņš gan nezināja saukt nosaukumu PoriClass, PoriTerm vai EcoTerm.
Pastāstiet ar ko šie atšķiras, ja atšķiras.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **   *******   ********   *******  
 **    **   **     **  **     **  **        **     ** 
 **    **   **     **  **         **        **     ** 
 **    **   **     **  ********   ******     ******** 
 *********   **   **   **     **  **               ** 
       **     ** **    **     **  **        **     ** 
       **      ***      *******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.