UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pārbīdīt sienu
Autors: Aleks (159.148.113.---)
Datums: 20/05/2004 13:43

(Remonteeju savu dziivokli pats). Jāpārbīda siena vecajā mājā . Griesti 3 m . Vai ir iespeejams nejaucot sienu (varbuut izzaagget pa perimetru ) kaadaa iipassaa veidaa pabiidiit pa 1 m.? (siena 2.5 m plat.)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **      **  **    **   *******   **      ** 
       **  **  **  **   **  **   **     **  **  **  ** 
       **  **  **  **    ****    **         **  **  ** 
       **  **  **  **     **     ********   **  **  ** 
 **    **  **  **  **     **     **     **  **  **  ** 
 **    **  **  **  **     **     **     **  **  **  ** 
  ******    ***  ***      **      *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.