UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Fenster logi?
Autors: M3RJ (---.117.23.home.M1.6.lan.mits.lv)
Datums: 22/09/2007 22:11

Gribeetu uzzinaat kaads ir ssai firmaa (Fenster logi) pasuutiijis PVC logus, kaadas atsauksmes, kvalitaate, u.t.t.

Tagad vinniem veel visiem logiem atlaides 50 % !!!

Re: Fenster logi?
Autors: E (---.balticom.lv)
Datums: 23/09/2007 02:26

Es arii biju pie vinjiem un vel kaadaam 5 logu firmaam. Ar visu to 50% atlaidi cena sanaak +/- taa pat ka perejiem. Katrs dod it kaa kaut kaadas, bet rezultaata cipars visiem aptuveni sanaak vienaads. Marketinga triks :)
Bet nu godigi sakot, es pagaidaam vinjus pats taisos izveleties, jo kaut kaa labaaka uzticiiba tam Veka 70mm profilam, kuru vinji izmanto. Vel selektivie stikli ar argona pildijumu. Tikai par to furnituuru veel neskaidriiba, jo latvijaa te vinjiem tikai pardeveeji seezh un man vismaz nemaaceeja izskaidrot kaa es varu pasutit furnituru manaa velamajaa krasaa. Teica apmeram taa: kas no igaunjiem atnaaks tas arii buus :)

Re: Fenster logi?
Autors: M3RJ (---.117.23.home.M1.6.lan.mits.lv)
Datums: 23/09/2007 18:01

Man gan vinni piedavaaja visaadu veidu kraasas logu furnituurai. Par btaam, cenaam, es biju aizgaajis uz veel vienu logu kantori un tur man par taadiem passiem logiem tikaiar 6 kameraam piedavaaja -/+ 800 Ls, bet seit ar 5 kameraam -/+ 600 ls, ir tomee atsskkiriiba, ja ietu uz kaadu MontaazzniekuD vai Nelss logi, cenas noteikti pieaugtuliidz 1000 Ls.

Varbuut ir kaads kam jau ssie logi ir uzzstaadiiti, intereseetu tiessi kvalitaate - logu un uztaadiissanas?

Re: Fenster logi?
Autors: M3RJ (---.baltia.net)
Datums: 24/09/2007 20:34

Tiessam nevienam ssii firma nav likusi logus???

Re: Fenster logi?
Autors: Jony (213.180.113.---)
Datums: 27/12/2007 00:51

Jaa Jaa! Es šajā firmā pasūtiju logus!!!
Stāsts pavisam vienkārš! Birojam vajadzēja ielikt 4 lielos logus! (2x2m) Sena baigi labā un likās ka viss būs OK! Atbrauca dzekiņs un visu samērija! Es vēl viņam 10 reizes atgādināju ka vajag tieši tādus pašus kā ēkas visi pārējie logi! Vis OK! Parakstīju līgumu utt. Kad no Igaunijas atnāca šie zvanīja un sāka stāstīt ka esot biku savādāki! Tehnoloģiski nevarot tik lielu rēmi uztaisit, tapēc vidējā salaidumā esot kkāds dubultais salaidums! Pārskaities aizbraucu uz vi;nu biroju- tur no laipnības vairs ne ziņas ne miņas! Esot pats vainīga ka tādu līgumu parakstīju! Es gan centos apgalvot ka neasprotu visas thnologiskās nianses, bet tāpat pats esmu vainīgs ka tādu parakstīju!! Nu neko darīt! Atbrauca puiši ielikt! Divus ielika, bet otri divi bija brāķi! Biku pa īsu! :) Nu aī to var pārdzīvot! Pēc 2ned bija gatavi jaunu, tos ielika! Liekot stiklus viens saplīsa un vienam logam bija pa īsu tie saucamies (štapiki) Tos solījās samainīt! Pēc nedēļas atveda jauno stiklu, manā acu priekšā arī tas montējot tika nevaiksmīgi saplēsts, un pēkšņi vienā brīdī dzeki pazuda!! Gaidīju gaidīju- nesagaidīju! Zvan'ju uz biroju- tur laipnā metene sāka kliegt nebalšī! apgalvoja ka meistari esot bijuši un visu izdarījuši kā nākas!! Pats esot saplēsis!!
Sasodītais IDIOTU kantoris tas Fenster!!! Nekad mūžā! Kaut viņi pa brīvu man liktu!
Birojam paplašinoties vajadzēja vē divus tādus logus! Izvēlējos firmu E-50 Cena nav lēta, bet kā tur vis tika izdarīts! Cepuri nost! Labākais seviss kaadu esmu redzeejis! Esmu gatavs samaksāt vairākl bet tedzēt ka tas tiek izdarīts tā kā tam jābūt!

Re: Fenster logi?
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 30/12/2007 03:46

Jony, ja jau līgumu parakstīji, tad jau bija jābūt arī pieņemšanas-nodošanas aktam? To Tu parakstīji pirms tie džeki pēksņi pazuda?

Re: Fenster logi?
Autors: Jony (213.180.113.---)
Datums: 01/01/2008 23:11

A pēc kara ta visi gudri!

Re: Fenster logi?
Autors: E (---.telia.lv)
Datums: 02/01/2008 18:29

Nu man it kaa shie ielika OK. Terminjus gan nokaveja kadas 2-3 nedeljas, bet nu par to attiecigi pec liguma piestadiju kavejuma procentus. Taa kaa man nebija kur steigties, tad pat izdevigi sanaca :)
Kopaa bija kaadi 10 logi + 3 stiklotas durvis. Paskatijos ar limenjraadi, parbaudiiju vai stingri turaas - ir OK. Arii skjirbas ap logiem smuki aizpuustas ar putaam un nav viss rinkjii nosmereets.

Viena lieta gan likaas taada diivaina - tie logu liceeji ar visiem logiem mashinaa pa stipri bedrainu (pat ljoti!) nemaz atrumu nesamazinaaja braucot (sanaaca nejaushi no malas redzeet). Man jau likaas ka visi tie logi buus drumstalaas, bet par laimi izdziivoja. Taada pavirsha attieksme izskatijaas tajaa bridii.

Re: Fenster logi?
Autors: Kristaps99 (62.84.3.---)
Datums: 31/03/2010 08:20

Es Jums visiem ieteiktu www.e50.lv , tur no logiem daudz ko var izvēlēties.....

"E50" - kvalitatīvi logi, stiklotās un alumīnija konstrukcijas .



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******   ********  **     ** 
 **     **  **    **  **    **     **     **     ** 
 **     **      **    **           **     **     ** 
 *********     **     **           **     ********* 
 **     **    **      **           **     **     ** 
 **     **    **      **    **     **     **     ** 
 **     **    **       ******      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727