UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Ūdens spiediens
Autors: Andrism (195.13.241.---)
Datums: 05/07/2004 13:38

Ko darīt ja dzīvoklī nav pietiekošs ūdens spiediens? Vai jāizmanto ūdens uzkrāšanas ierīce varbūt hidrafons? Dzīvoklī ir tiekai 1 ievads ar auksto ūdeni!! Tā kā ūdens tiek sildīts izmantojot gāzes katlu tad spiediens būtiski krītas, bet ir doma vēl tualeti un 1 izlietni pieslēgt. (dzīvoklis pēdējā 5. stāvā)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   ********    ******    ******   
 **     **  **     **  **     **  **    **  **    **  
        **  **         **     **  **        **        
  *******   ********   **     **  **        **   **** 
        **  **     **  **     **  **        **    **  
 **     **  **     **  **     **  **    **  **    **  
  *******    *******   ********    ******    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.