UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

vibroplate vai vibrokaaja??
Autors: devils (---.santa.lv)
Datums: 08/07/2004 13:59

Zem pamatpeedas veidoju ~20cm biezu kaartu no grants un skembam. Lai to noblieteetu, ko juus ieteiktu man labaak izmantot - vibroplati vai vibrokaaju (kengurkaaju)?? It kaa dzirdeeju, ka ar vibrokaaju gruuti panaakt liidzenu virsmu...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  ********   ******** 
 **    **   **   **   ***   ***  **     **     **    
     **      ** **    **** ****  **     **     **    
    **        ***     ** *** **  **     **     **    
   **        ** **    **     **  **     **     **    
   **       **   **   **     **  **     **     **    
   **      **     **  **     **  ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.