UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

wiesmann vitolig 150
Autors: drumms (---.lvm.lv)
Datums: 27/10/2007 06:17

Kāda pieredze ar cietā kurināmā katlu wiesmann vitolig 150. Cik ilgi darbojas no uzpildīšanas. Cik nozīmīgs ir pievienojamais "akumulators",vai tas nodrošina kurināmā ekonomiju.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **      **   ******   ********  
 **     **  **   **   **  **  **  **    **  **     ** 
 **     **  **  **    **  **  **  **        **     ** 
 **     **  *****     **  **  **  **        ********  
  **   **   **  **    **  **  **  **        **        
   ** **    **   **   **  **  **  **    **  **        
    ***     **    **   ***  ***    ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.