UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Dobeles panelis
Autors: kantoris (80.232.246.---)
Datums: 27/10/2007 18:38

Projektā, kā viena no opcijām ir pārsegumi paliekošo veidņu sistēmā "Dobeles panelis", ko ražo Tenax. Vai ir kādi komentāri speciem par šo?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **  ********  **     ** 
 **        **     **  ***   ***     **      **   **  
 **        **     **  **** ****     **       ** **   
 ******    ********   ** *** **     **        ***    
 **        **         **     **     **       ** **   
 **        **         **     **     **      **   **  
 ********  **         **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.