UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

elektrības apkures katls daudzdzīvokļu mājām
Autors: Dzipo (80.232.164.---)
Datums: 30/08/2004 11:12

Vai kāds ir redzējis vai dzirdējis, ko par alternatīvās apkures katliem, kur par izejmateriālu izmanto elektrību. Kāds pateriņš ekanomija. Kur latvijā to var redzēt dzīvē.

Re: elektrības apkures katls daudzdzīvokļu mājām
Autors: vt (195.13.178.---)
Datums: 30/08/2004 11:49

nezinu kā ir latvijā, bet igaunijā 10 - 12 gadus atpakaļ bija ļoti populāri ierīkot elektroapkuri. elektrība bija lēta. kas var būt labāks - rubiļņiku ierubī, pagriez ŗegulatoru cik gribi un nekādu kreņķu.
bet nu elektrība ir tādā cenā kā pie mums un mājas apkure izmaksā ap 200 ls un vairāk. nav nekāds brīnums, jo pat 100 l boilers mēnesī nodedzina kādus 10 - 15 ls.
nu un šos tagad stipri sāk interesēt citi apkures veidi.
šo informāciju lasīju www. vedomosti.ee. stapr citām pārējām, būvniecības sadaļa tur ir gana interesanta.
no jūlija sākuma, diemžēl, tas ir maksas pasākums.

Re: elektrības apkures katls daudzdzīvokļu mājām
Autors: Taa luuk (159.148.150.---)
Datums: 30/08/2004 14:48

man jau liekas ka neko ipashi neiegust ja uzliek individulau apkuri. ta pat zemakas izmaksas ir centralizētai ja tāda vispār ir ;-)
Izmaksas man domāt ka ir ljoti augstas kuras ir nereāli atgūt ar ekonomiju uz gāzi nerunājot par elektrību ..
Es pats nomainīju radiātorus un savedu kartībā logus un nav problēmu ar temp. telpās.

Ta luuk



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******     *******    *******   **     **  **     ** 
 **    **   **     **  **     **  **     **   **   **  
 **         **         **         **     **    ** **   
 **   ****  ********   ********   **     **     ***    
 **    **   **     **  **     **  **     **    ** **   
 **    **   **     **  **     **  **     **   **   **  
  ******     *******    *******    *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727