UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Banja v podvale
Autors: Vlad (193.109.211.---)
Datums: 13/10/2004 12:13

Ja hochu sdelatj banju v podvale doma, no dazhe ne znaju s 4ego nachinatj, mozhet kto-nibudj znaet:
*4to nado delatj s pomes4eniem, kakuju teploizoljaciju, gidroizoljaciju, potolok steni, pol;
*Nado li ventiljator, esli nado, to v parilke ili v predbannike.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **    **  ********   **    ** 
 **   **   **     **   **  **   **     **  ***   ** 
 **  **           **    ****    **     **  ****  ** 
 *****      *******      **     ********   ** ** ** 
 **  **           **     **     **         **  **** 
 **   **   **     **     **     **         **   *** 
 **    **   *******      **     **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.