UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

OSB
Autors: janis0000 (87.226.34.---)
Datums: 23/01/2008 22:06

Kada starpiba ? osb , osb3
Kadu osb biezumu jumtam izveleties ?
Kadu osb biezumu sienam izveleties ?
un vai uz osb var limet vati fasades ?

Re: OSB
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 24/01/2008 21:16




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **     **  **     **  ********  
 **  **  **  ***   **  **     **   **   **   **     ** 
 **  **  **  ****  **  **     **    ** **    **     ** 
 **  **  **  ** ** **  *********     ***     ********  
 **  **  **  **  ****  **     **    ** **    **        
 **  **  **  **   ***  **     **   **   **   **        
  ***  ***   **    **  **     **  **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.