UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

siltināšana
Autors: dzo (85.15.232.---)
Datums: 04/03/2008 20:39

vēlos uzzināt ar ko labāk siltināt paneļu mājas galējo dzīvokli?

Re: siltināšana
Autors: erny (87.110.24.---)
Datums: 24/03/2008 01:30

vislabāk jau būtu siltināt no ārpuses, tas protams pēc iespējām. Siltinot no iekšpuses no minerālvatēm varu ieteikt Isover REK, puscietā plāksne ar folijas pārklājumu. 2,5 - 4,5 cm, uzstāda ar foliju uz iekšpusi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********  **     **  ********  ********  
 **    **      **     **     **  **        **     ** 
 **    **      **     **     **  **        **     ** 
 **    **      **     **     **  ******    ********  
 *********     **      **   **   **        **        
       **      **       ** **    **        **        
       **      **        ***     ********  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.