UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Brugesana
Autors: Andris347869 (81.198.192.---)
Datums: 17/08/2008 08:49

Sakiet cik tagad nem par brugesanu. Platiba ap 100kv2.

Re: Brugesana
Autors: Paltus (81.198.38.---)
Datums: 17/08/2008 11:17

Andris347869 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sakiet cik tagad nem par brugesanu. Platiba ap
> 100kv2.


Labdien.

Pīrāgs ar visu materiālu 22,00Ls m2.

Re: Brugesana
Autors: katlinieks (78.84.204.---)
Datums: 17/08/2008 15:40

22ls ieskaitot darbu par šķeltā akmens bruģi? vai ar par bruģi jāuzskata tie betona ķieģelīši, kas pēc pirmās ziemas visos jaunajos ciematos paliek neizejami?

Re: Brugesana
Autors: aaaa (87.110.136.---)
Datums: 17/08/2008 21:55

Un atkal jau kateorijas runajam - nu paradi man VIENU ciematu, kur brugis ir neizejams. Nezinu, man visur cik apkart ir likusi, nekas nekur neskobas un nemetas. Ne jau no pasa bruga ir atkarigs, ka tas turesies, bet gan no pamatnes pareizas sagatavosanas. Nav absoluti svarigi, vai tur skeltie akmenji, vai betona letakais variants vai zelta stienji. Ja pamatne ir cieta un profesionali sagatavota - nekas nekur neskiebjas - vienalga - ej ar kajam vai brauc ar autobusu virsu.
Starp citu, 22Ls tagad ir parasts cipars.

Re: Brugesana
Autors: katlinieks (78.84.204.---)
Datums: 18/08/2008 07:14

Es pierīgā ieklīstu praktiski visos ciematos pēc to nodošanas un par bruģa kvalitāti man ir konkrēts viedoklis. Tāpēc mani arī izbrīna tas parastais cipars 22Ls, kurā iekļaujas materiāli un pamatnes sagatavošana. Viena un tā pati cena uz normālas smilšmāla grunts un Mārupes kūdras purvos...

Re: Brugesana
Autors: Paltus (81.198.38.---)
Datums: 18/08/2008 08:27

katlinieks Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es pierīgā ieklīstu praktiski visos ciematos
> pēc to nodošanas un par bruģa kvalitāti man ir
> konkrēts viedoklis. Tāpēc mani arī izbrīna
> tas parastais cipars 22Ls, kurā iekļaujas
> materiāli un pamatnes sagatavošana. Viena un tā
> pati cena uz normālas smilšmāla grunts un
> Mārupes kūdras purvos...

Rīts labs.

Varētu padomāt ka visa Latvija ir viens purvs.
Saprotams ka cenā nav domāts akmens šķeltais bruģis, bet gam betona bruģis un nezinu gan vēl nevienu objektu kur būtu ieklāts bruģis pa kuru pēc gada nevar pat paiet.
Vajag nopietni pieiet pie sava darba un pareizi izveidot pīrāgu, tad arī bruģējums kalpos.


Re: Brugesana
Autors: aae (159.148.12.---)
Datums: 18/08/2008 11:32

Derīgāk būtu uzzināt adresi vai vismaz ciemata nosaukumu, nevis briesmu stāstus par Mārupes kūdras purviem :D

Re: Brugesana
Autors: aaaa (217.198.239.---)
Datums: 18/08/2008 11:40

Katliniekam patīk drāmas - es kaut kā arī tomēr uz Mēness nedzīvoju un esmu bijis ne vienā vien vietā, kur ir jaunuzliktais bruģis. Ļoti sliktos gadījumos, ir nācies redzēt iebrauktas auto sliedes vai kaut kur pāris akmeņus šķībus, bet nu tā, lai tas būtu "neizejams" - nu tas ir sviests. Ļoti bieži jau ir tā, ka cilvēki nobruģē pagalmu, un tad, piemēram, atbrauc smagais un atved granti. Loģiski, ka braucot pāri bruģim, kas paredzēts kājāmgājējiem ar 10 tonnīgu smago, nekas labs tur nav.
Mērupē, starp citu, purvu nav. Tad jau slavenajā Purvciemā vispār visi sen būtu noslīkuši.

Re: Brugesana
Autors: katlinieks (78.84.204.---)
Datums: 18/08/2008 19:14

Varbūt Mārupē nav arī kūdras? Nav jau nekādu problēmu tur, kur tiešām ir uzlikts vajadzīgais pīrāgs, bet ja tas tiek uzlikts uz kūdras, tā vienkārši sāk rūgt...

Re: Brugesana
Autors: aae (87.110.140.---)
Datums: 18/08/2008 21:26

...un tātad, zem neizejama bruģa pīrāga rūgstošās kūdras labāko paraugu mēs varam redzēt kādā adresē/ielā/ciematā??

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********    *******   ********  **    ** 
  **  **   **     **  **     **  **         **  **  
   ****    **     **         **  **          ****   
    **     ********    *******   ******       **    
    **     **     **         **  **           **    
    **     **     **  **     **  **           **    
    **     ********    *******   ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727