UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Celtniecības vagoniņš
Autors: Ray (81.198.178.---)
Datums: 15/10/2004 16:13

Vai gadījumā kāds nav pabeidzis savas mājas celšanas darbus un grib tikt vaļā no celtniecības vagoniņa vai kaut kā tamlīdzīga, kur varētu nolikt kādus darba materiālus?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **  ********  **    **   ******  
 **    **    **  **   **    **  **   **   **    ** 
 **    **     ****        **    **  **    **       
 **    **      **        **     *****     **       
 *********     **       **      **  **    **       
       **      **       **      **   **   **    ** 
       **      **       **      **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.