UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Apsaimniekošana
Autors: Oāze (---.elektrons-k.lv)
Datums: 07/11/2008 11:03

Labdien,

rakstu kursa darbu par to, kā uzlabot apsaimniekotāju (uzņēmumi kuri nodarbojas ar ēku apsaimn.) darbu. Būšu ļoti pateicīga, ja padalīsieties ar ieteikumiem, ar pieredze, ar jebko. Paldies




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  ********  **     **   *******  
 **     **   **  **   **        **     **  **     ** 
 **     **    ****    **        **     **  **     ** 
 ********      **     ******    *********   ******** 
 **     **     **     **        **     **         ** 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 ********      **     ********  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.