UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Schiedel skursteņi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 10:55

Piebildīšu, ka ēkai sēžoties un Minerit plāksnei spiežoties pret skursteni tā vienviet ir ieplaisājusi. Minerit ~ papercrete, varbūt citas, piemēram, Promatect, ir mazāk trauslas?
Keramzīta nebiršanu gar pašu skursteni man aiztur L profils no sena nedegoša blīvējuma materiāla - mālā mērcēta filča.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 22/11/2008 11:02

Man tas skurstenis ir iespiests ar cieto akmensvati starp spārēm un šķērskokiem, resp. skurstenim riņķī ir uztais;its tāds kā koka kvadrāts, atstājot ap 10cm uz visām pusēm, un tad tā sprauga ir piebāzta ar nedaudz lielākām piegrieztām cietās akmensvates plāksnēm (pat ja skurstenis uzkarstu, siltums netiek līdz koka detaļām). Minerit ļoti labi vada siltumu un kā jau minēts nav īpaši elastīgs. Nezinu, man taisīja skurstenis.lv un principā tika izdarīts tā, kā pats Schiedel rekomendē.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 11:35

Un vate nošpaktelēta+nokrāsota vienlaidu ar griestiem/grīdu?
Man apdares vispār nav, bet divu Minerit plākšņu biezums sakrīt ar vagondēli.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 22/11/2008 11:42

Nē, pildīts viss riņķī ar vati un reģipsis uz grīdas. Bet es runāju ne jau par pārseguma vietu, bet gan par to vietu, kur skurstenis iziet uz jumta - starp spārēm.
Starp citu - skurstenis ir jāapmet, tas ir itkā papildus ugumsdrošībai, ja nu kāda plaisiņa vai nehermētiskums pašā keramiskajā trubā, lai karstās gāzes netiek uz āru.
Man gan pašam apmesta ir tikai daļa.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 12:04

Eja caur jumtu man vēl priekšā. Var jau to pašu, tikai ar skārdu augšējā minerit vietā.
Tomēr ir vēlme to visu uztaisīt caurspīdīgu, bet droša risinājuma pagaidām nav. Vai pastāv paketes ar ugunsdrošām (ne-gumijas) malām? Pašrocīgi līmēta pakete (stikls, metāla profils, silikons, želatīna grudiņi, speclūka vēdināšanai un graudiņu nomaiņai pēc x gadiem)?

Re: Schiedel skursteņi
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 22/11/2008 12:24

Shiedelī jau urbt dziļāk par, laikam 2cm nedrīkst, līdz ar to neko ar skrūvēm piestiprināt nevar. Man bleķa atloki, piemēram ir naturāli pielīmēti ar silikonu. Šaubīgi jau man liekās, bet nu jumiķi zvērēja, ka "nemīz vecīt", šitā mēs visiem taisam :) Atloks jau itkā nav tik maziņš, savi 10cm būs, ja to pa visu laukumu tiešām nozieķē ar silikonu, droši vien jau, ka tur, bet nu laika pārbaude man vēl priekšā. Gadu ir noturējis :) Starp citu - tās jēlgumijas sloksnes hermetizēšanai, ko oficiāli piedāvā Ruukki, uz 1 mazu skurstenīti maksāja 80Ls. Es vēl pārprasīju, vai neesmu pārklausījies - izrādās, tā viš esot. Paldies par kūkām.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: dadzis (---.218.livas.lv)
Datums: 27/11/2008 23:33

salika schiedel isokern skursteni ~2 dienās kā jau tika izrunāts. sākumā uzbetonē 1 klucīti, tad viss iet raiti. čakars ir ar izvadu uz jumta, bet lielos vilcienos ir ātri un veikli.
uzlikām jau arī kamīna kurtuvi (bez apdares vēl), iekurināja - velk ka prieks un kas pats galvenais - skursteis principā ir augsts!
mēs pieturēsimies pie 5cm no koka virsmām bez bažām, jo reāli skurstenis nesakarsts nimaz! :)

Re: Schiedel skursteņi
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 28/11/2008 09:32

nedaudz, jau, uzsilst, bet kopumā, protams, ka droša padarīšana.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: andisk26 (---.izzi.lv)
Datums: 28/11/2008 09:55

dadzis Wrote:
-------------------------------------------------------
> salika schiedel isokern skursteni ~2 dienās kā
> jau tika izrunāts. sākumā uzbetonē 1 klucīti,
> tad viss iet raiti. čakars ir ar izvadu uz jumta,
> bet lielos vilcienos ir ātri un veikli.
> uzlikām jau arī kamīna kurtuvi (bez apdares
> vēl), iekurināja - velk ka prieks un kas pats
> galvenais - skursteis principā ir augsts!
> mēs pieturēsimies pie 5cm no koka virsmām bez
> bažām, jo reāli skurstenis nesakarsts nimaz!


Pa cik ņēmi skursteni ? Man vajadzīgs 5m. bez ventilācijas.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: r-b (81.198.34.---)
Datums: 28/11/2008 19:47

Es divreiz pirku sia "dūmvadu centrs". Viņiem cena laba un tā kā pirku privāti, dabuju labu atlaidi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  ********   **    **  ********  
 **     **     **     **     **  ***   **  **     ** 
 **     **     **     **     **  ****  **  **     ** 
 ********      **     ********   ** ** **  ********  
 **            **     **         **  ****  **        
 **            **     **         **   ***  **        
 **            **     **         **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727