UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

gridas betonesana
Autors: Gints (62.85.40.---)
Datums: 29/10/2004 10:53

Ir puspagrabs, ko ieplanots uztaisit par tipa dzivokli.

Patreizejais grigas segums - smiltis, uz kuram nesen sabertas betona skembas.

Vajadzetu to visu nobetonet. Platiba - ~60 kvadratmetri. tik lielu platibu laikam vajadzetu jau rupnieciski betonet - pats ar meshalku tik daudz neuzjauksi :(

Kadas varetu but aptuvenas shadas platiibas betoneesanas izmaksas? kada betona marka jaizmanto pagraba?

paldies jau ieprieksh,

Gints



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******     *******         **        ** 
 **     **  **    **   **     **        **        ** 
 **     **  **                **        **        ** 
 ********   **   ****   *******         **        ** 
 **         **    **          **  **    **  **    ** 
 **         **    **   **     **  **    **  **    ** 
 **          ******     *******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.