UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: Mr.B (---.mono.lv)
Datums: 22/01/2009 18:44

Lieta tāda, ka manaa iipashumaa ir nonaacis dziivoklis kuraa nav WC!!!bet gan atrodas kaapnju telpaa koplietoshanaa ar citiem kaiminjiem.
Dziivoklii ir kanalizaacija truba,kura domaata uudenim (shauraa)- izlietnei,dushai,bet ne klozetpodam..
Varbuut kaads var ieteikt kaadu risinaajumu- kaadi ir varianti,lai man buutu dziivoklis ar visaam eertiibaam???!!

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: Mr.B (---.mono.lv)
Datums: 22/01/2009 18:46

esmu dzirdeejis, ka esot klozetpodi ar papildus kasti kur fekaaliju smalj,vai sadala???!!

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 22/01/2009 21:40

Vai Tu esi pārliecināts, ka shaurā kanalizācija otrā galā ir pievienota īstai sūdu kanalizācijai? Varbūt domāti tikai pelēkiem ūdeņiem, kuri tiek iefiltrēti kaut kur netālu?

Man liekas, ka Grundfos Sololift ir pumpji, kas samaļ arī WC saturu un aizsūta, kur vajag. Vienīgi tas ir vismaz 300 Ls + Tev nevajadzīga fīča, kačāt sūdus uz augšu (domāts, kur izvads ir augstak par podu, izlietni, vannu). Paprasi nopietnākā santehnikas veikalā par savu problēmu, varbūt ieteiks kaut ko lētāku.

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: r-b (87.110.35.---)
Datums: 22/01/2009 22:08

Man savulaik bija tāda pati problēma, apstaigāju Rīgas domes attīst. depart., pilsetas galveno arhitektu,...utt. Visi futbolēja tālāk, tipa meklē firmu, taisi projektu, maksā naudu. Rezultātā atradu aiz sienas resno 100nieci kurai arī pieslēdzos. Tagad wc dzīvoklī un kamēr netaisos to pārdot galvu nelauzu.

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 23/01/2009 09:36

sūdu smalcinātājs tam arī domāts.kautkādi 150ls ja nemaldos.katrā normālā sntehikas veikalā ir.

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 23/01/2009 17:07

atvainojos.240ls bija tā cena ko šodien redzēju,bet nekas jau nav pa velti un problēma atrisināta.

Re: WC komunālā tipa dzīvoklī
Autors: essss (78.84.31.---)
Datums: 02/02/2009 20:28

juus ko ,,, kutko lietojat - 150 240 300 ls uzskatat par kosmiskam sumam lai jums butu dzivoklis ar ertibam ??? :o
tad brec ka par 400 ls/m2 nevar maju uzcelt, tgd 300 ls kautkas nereals !!! nu nesaprotu jus te :o



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **          ******   **     **  **    **  ******** 
 **    **   **    **  **     **  ***   **  **    ** 
 **    **   **        **     **  ****  **      **   
 **    **   **        **     **  ** ** **     **    
 *********  **        **     **  **  ****    **     
       **   **    **  **     **  **   ***    **     
       **    ******    *******   **    **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727