UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: girts (81.198.46.---)
Datums: 16/11/2004 22:45

Vai kāds var ieteikt pasākumu, kā privātmājā varētu kanalizāciju (duša, izlietne) pārsūknēt, laižot caurules 2,5m virs gīdas līmeņa?

Re: kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: njerr (---.eth.delfi.lv)
Datums: 22/11/2004 17:39

Kam Tev taads briesmiigs pasaakums? Savaadaak nekaa nevar??



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **        ********   ********  **        
 **    **   **        **     **     **     **    **  
 **         **        **     **     **     **    **  
 **   ****  **        ********      **     **    **  
 **    **   **        **            **     ********* 
 **    **   **        **            **           **  
  ******    ********  **            **           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.