UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: girts (81.198.46.---)
Datums: 16/11/2004 22:45

Vai kāds var ieteikt pasākumu, kā privātmājā varētu kanalizāciju (duša, izlietne) pārsūknēt, laižot caurules 2,5m virs gīdas līmeņa?

Re: kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: njerr (---.eth.delfi.lv)
Datums: 22/11/2004 17:39

Kam Tev taads briesmiigs pasaakums? Savaadaak nekaa nevar??



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **  **     **   *******  
 ***   ***  ***   **   **  **   **     **  **     ** 
 **** ****  ****  **    ****    **     **         ** 
 ** *** **  ** ** **     **     **     **   *******  
 **     **  **  ****     **      **   **          ** 
 **     **  **   ***     **       ** **    **     ** 
 **     **  **    **     **        ***      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.