UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: girts (81.198.46.---)
Datums: 16/11/2004 22:45

Vai kāds var ieteikt pasākumu, kā privātmājā varētu kanalizāciju (duša, izlietne) pārsūknēt, laižot caurules 2,5m virs gīdas līmeņa?

Re: kanalizācijas ūdeņu pārsūknēšana
Autors: njerr (---.eth.delfi.lv)
Datums: 22/11/2004 17:39

Kam Tev taads briesmiigs pasaakums? Savaadaak nekaa nevar??



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  **     **  ******** 
 **     **     **      **  **   **     **  **       
 **     **     **       ****    **     **  **       
 **     **     **        **     **     **  ******   
 **     **     **        **      **   **   **       
 **     **     **        **       ** **    **       
  *******      **        **        ***     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.