UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kas labāk?
Autors: gribu ūdeni (95.68.38.---)
Datums: 19/02/2009 19:26

MAn ir lauku viensēta ar aku. Tagd gribu ierīkot ūdensapgādi mājā. Esmu izvēles priekšā ko man uzstādīt? Hidroforu vai akā likt dziļurbuma sūkni ar spiedkatlu. Kas būtu labāks risinājums. Hidrofors ir skaļš un trokšņus negribās.

Re: Kas labāk?
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 19/02/2009 23:25

a ko tu darīsi kad pēc dušas tavā akā būs ūdens izbeidzies?

Re: Kas labāk?
Autors: gribu ūdeni (95.68.38.---)
Datums: 20/02/2009 07:01

Kapēc domājams, ka izbeigsies ūdens? Vasarā patstāvīgi ūdens stāv 4 grodi vai pat pieci. Jo precīzi man neviens nevar pateikt cik grodu aka. Pats neesmu mērījis. Varētu būt 6 vai 7 grodu aka. Bet par to jau es nejautāju. Vēl te paštukoju vai nevar iegremdēt parasto iegremdējamo sūkni Al-Ko kuram padeves augstums ir 34m un pie šī augstuma nodrošina 3,4 atm. spiedienu. Saslēgt pie relejiem (tikai kādiem) un spiedkatlu 18l(vai pietiek?).
Paldies!

Re: Kas labāk?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 20/02/2009 08:28

Mūžīgs gan iegremdējamais nebūs, brālēniem itālī pēc padsmit gadiem sagāja ūdens, tomēr pēc blīvslēgu un sadegušā kondensatora nomaiņas iet atkal. Tai pat laikā uz tipveida komplektiem uzmontētais un brriessmīgi skaļais, toties lētākais inžekcijas kaimiņiem nokalpoja tikai 4 gadus.
Es arī biju domājis par iegremdējamo ar bunduli. Al-Ko iegremdējamais (mini vienreiz, kurā valstī ražots) bez bunduļa man jau ir un ar viņa spiedienu manuprāt pietiktu arī bunduļa piepūšānai. Kad nolēmu pamainīt iecerētā pagraba novietojumu tuvāk akai, nolēmu ūdenssaimniecību likt atsevišķā telpiņā pagrabā, kur varētu atļauties arī skaļo tipveida inžekcijas.
Nesaprotu, ko tad ieteiktu Einārs?

Re: Kas labāk?
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 20/02/2009 15:11

es jau domāju ka vajag spici urbt,bet var jau būt ka pietiek ar aku.jārēķinas ar to ka ar sūkni ūdeni patērēs daudz vairāk nekā ar spaini.

Re: Kas labāk?
Autors: EjTakTu (78.84.57.---)
Datums: 20/02/2009 19:08

priekš einārs
Akas grodu esi redzējis? Pamēģini izsmelt ;) Spice ar aku ir tikai lāpīšanās.


priekš gribu ūdeni.
Nesen jau tepat bija apspriešana. Tavam gadījumam ieteiktu padomāt par
Posted by: einars (IP Logged)
Datums: 31/01/2009 20:03
un
Posted by: maasa (IP Logged)
Datums: 04/02/2009 11:57
[www.building.lv]

Re: Kas labāk?
Autors: aaaa (87.110.142.---)
Datums: 20/02/2009 19:22

Ja liek prastu iegremdējamo, tad jāpadomā par automātiku, jo tad tas standarta pludiņš ir jānahrenizē un slēdzis jāliek uz spiediena intervālu bundulī. Lai gan, ja sūknis atrodas pietiekami dziļi, ka pludiņš visu laiku ir ielēgtā stāvoklī, resp. peld pa virsu, tad var jau arī to neaiztikt. Bet spiediena relejus uz ūdeni var nopirkt jebkur un pieslēgt ar troiņiku uz trubas tieši pirms bunduļa jau nu arī nekāda māksla nav.

Re: Kas labāk?
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 20/02/2009 22:45

es jau tikai apjautājos,lai nesnāk,ka cilvēks uztaisa sistēmu un beigās izrādās,ka ūdens karstajos vasaras mēnešos nepietiek.bet ja jau viss ir kā nākas tad nekādu problēmu.

Re: Kas labāk?
Autors: gribu ūdeni (95.68.38.---)
Datums: 21/02/2009 07:34

Ci vidēji akā pieplūst ūdens ņemot vērā kad akā akā vasaras un ziemas mēnešos mēnešos ūdens līmenis ir nemainīgs 4 grodi. ПR²×(4grodi×0,9m)=3,14×0,5²×3,6m=2,83m³.
Ja pareizi saprotu tad tas ir aptuveni 2800 litri. Ja vienlaicīgi izmantoju virtuvē trauku mazgāšanai un piepildu vannu tad esmu no akas jau izpumpējis 200 litru ūdens. Ja pēc matemātiskas formula ņem 2800/200=tad ūdens pietiek 14 dienām. Kur vēl tualetes bačoks u.t.t. Uztraukumam ir vai nav pamata?

Re: Kas labāk?
Autors: arm (87.110.241.---)
Datums: 21/02/2009 11:39

viss atkarigs no udens iepludes.man ir divas akas,bet pagajuso vasaru udens pietika tikkai partikas vajadzibam pareejaam izpriecaam kalpoja diikis.kanalizacija jau vien panem ap 80l+velas mazgasana+vanna,dusa.piekritu Einaram,ka ar spaini jau viss ir savadak.tacu taa kibelite ir paaris meenesu gadaa un iespejams tev taas aaderes ir speeciigaakas un udens pietiks.man staav hidrofors uz vienu aku ,kad jaalaapaas,tad parsukneju no otras akas.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **         **     **   *******  
 **     **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  **        
 ********   **     **  **    **   **     **  ********  
 **         **     **  *********  **     **  **     ** 
 **         **     **        **   **     **  **     ** 
 **         ********         **    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727