UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

kā labāk?
Autors: zars (87.110.26.---)
Datums: 12/04/2009 21:34

es gribētu atjaunot vecu mūra ēku kura turas uz dievvardiem,java no spraugām izskalota .kā vislabāk būtu piepildīt tukšumus ar javu?tukšumi krietni lieli un dziļi,vai nav tāds aparāts ar kuru var iepūst javu,lai visi tukšumi kvalitatīvāk piepildītos ar javu?varbūt kāds ir saskāries ar šadu problēmiņu......

Re: kā labāk?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 13/04/2009 08:43

Tehniski drošākais būtu rūpīgi izjaukt un samūrēt pa jaunam. Tas, ja mūri pavisam bēdīgi.

Vismaz betona inžektori ir, gan jau kas līdzīgs būs arī vieglākiem darbiņiem, lai celtniecības tehnikas speci atnāk un pakonsultē. Pa to laiku pats vari pazvanīt kādam ramirent-veidīgajam, ko atbilstošu šie var iznomāt (šodien gan laikam vēl brīvdiena).

Re: kā labāk?
Autors: zars (87.110.26.---)
Datums: 13/04/2009 09:53

jtdesing . paldies par atsaucību.tAS FIRMAS JAU NEMAZ PRIVĀTAJAM NEGRIB IZIIRĒT,un ja izīrē tad drošibas nauda ir tāda kā jauna aparāta cena .man liekas es izštukoju aparātiņu vienkāršu,modelīti jau izmēģināju -strādā.pa divām dienām uztaisīšu ..



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  ********  **       
 **     **  **    **     **     **    **  **       
 **     **      **       **         **    **       
 **     **     **        **        **     **       
 **     **    **         **       **      **       
 **     **    **         **       **      **       
  *******     **         **       **      ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727