UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

montāžas putas logiem
Autors: parks2007 (---.optron.lv)
Datums: 02/07/2009 14:14

Varbūt kādam ir pieredze,ar ko vislabāk nosegt putas ap logiem lai saulē nesabirst,jo izskatās,ka šogad nosiltināt neizdosies..........,bet saules pusē jau paliek virskārtā par pulveri.......



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **   ******   **    **  **      ** 
 **  **  **  **     **  **    **   **  **   **  **  ** 
 **  **  **  **     **  **          ****    **  **  ** 
 **  **  **  **     **  **           **     **  **  ** 
 **  **  **  **     **  **           **     **  **  ** 
 **  **  **  **     **  **    **     **     **  **  ** 
  ***  ***    *******    ******      **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.