UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

montāžas putas logiem
Autors: parks2007 (---.optron.lv)
Datums: 02/07/2009 14:14

Varbūt kādam ir pieredze,ar ko vislabāk nosegt putas ap logiem lai saulē nesabirst,jo izskatās,ka šogad nosiltināt neizdosies..........,bet saules pusē jau paliek virskārtā par pulveri.......



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ********   **    **  ********  
 **     **  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **     **  **     **    ****    **     ** 
 **     **  ********   ********      **     ********  
  **   **   **         **            **     **        
   ** **    **         **            **     **        
    ***     **         **            **     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.