UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aaaa (78.84.173.---)
Datums: 27/12/2009 12:52

Bingo, beidzot pirmais lielveikals, kurā sākuši tirgot normālas kokskrūves. Vakar biju, nobrīnījos, ar iefrēzējumu labākai pašurbšanai, ar raustītu vītni priekšpusē, ar pretslīdēšanas joslu augšdaļā (lielajām skrūvēm), dzelteni cinkotas, ar labu smaila konusa galvu, ar vītni ne līdz galam! un ar līdz šim neredzētu PZ un Torx galvas kombināciju - augšā krustiņš, dziļāk T zvaigznīte. Garumi ļoti dažādi. Dīvaini, ka jāgaida 15 gadi, lai lielveikali paskatītos, kādas izskatās normālas kokskrūves un sāktu tādas piedāvāt. K-rauta, savukārt, pēc manām domām strauji iet uz grunti - piedāvājums paliek arvien nabadzīgāks un nabadzīgāks. Pētīju tieši skrūves un stiprinājumus. Agrāk bija otrādi, bet tagad Depo ir daudz lielāka un labāka izvēle šitām mantiānām, kamēr K-rautā vispār nav ko pirkt. Āķu praktiski nav, ņerža skrūvju arī, utt.
P.S. Ar Depo man nav pilnīgi nekāda sakara :) Vienkāršs pircēja viedoklis.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 27/12/2009 16:06

Kurējā DEPO? (veikals no veikala atšķiras, iespējams, pateicoties tam, ka nepērk jaunu preču partiju, pirms tā netiek izpirkta no visiem veikaliem).

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aaaa (78.84.173.---)
Datums: 27/12/2009 18:32

Tajā, kas uz Jūrmalas šosejas, bet domāju, ka jābūt visos (jo šitais ir izteikti maziņš), jo tādas tur nekad nav bijušas - apmeklēju regulāri :)
Piedevām izmēri baigi plaši - tagad tur veseli 2 plaukti bija tikai ar šitām skrūvēm.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Zigurds T (78.84.218.---)
Datums: 27/12/2009 18:38

Jā, K-rautā dažus mēnešus atpakaļ pat vajadzīgā izmēra reģipša skrūves nedabūju.
Un DEPO ir arī lētākais veikals.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: ruukiitis (---.telekom.lv)
Datums: 28/12/2009 11:08

oponēšu - DEPO kādreiz bija lētākais veikals.
Bet ir lietas - īpaši tajā kas Berģos, ko kā akcijas preci var dabūt pa brīnumainu cenu.
Pagājušā ziemā nopirku koka dārza galdu ar visiem krēsliem pa ~80Ls šogad līdzīgu komplektu varēja dabūt ap 200Ls.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: a_k (80.81.36.---)
Datums: 28/12/2009 11:16

DEPO lētaikais tiešām nav, bet sotiments krietni labāks, vismaz skrūves un stiprinājumi, kā Kuršos vai K-Rautā.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aaaa (78.84.173.---)
Datums: 28/12/2009 11:22

Man arī likās, ka Depo ir palicis krietni dārgāks, jo loģiski, ja Depo pie 5 kasēm stāv rinda, tad tūlīt aizbraucot uz K-rautu 2 kasēs tantes sēž un garlaikojas. Bet tomēr, vēl pagājušonedēļ salīdzināju pamatlietas, piemēram, Tikkurilas krāsas un Uniflotu, Depo tomēr bija lētāk kā K-rautā. Acīmredzot, kā jau muļķu zemē pieņemts - ja krīze, tad peļņas zudumu kompensējam ar cenu celšanu :)

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: RS sucks (---.btv.lv)
Datums: 28/12/2009 11:25

Par Depo piekrītu, kaut kas ir ļoti lēti -poļu un ķīniešu mantas, bet labas lietas
var citur nopirkt lētāk.
Par skrūvēm gan neesmu pētījis, bet elektrokabeļi un vadi un citi sīkumi, par labām cenām.
Es domāju K-rauta samazina sortimentu, jo strādā ar zaudējumiem, somu papuči liek ekonomēt, neaizdod tik daudz naudas kā treknajos gados.
Jāsaka, ka ir dažas lietiņas ko var nopirkt tikai Rautā un lētāk nekā Depo, jo somi laikam lielos daudzumos iepirkuši savam tīklam, neaizmirstiet Rautakesko ir lielākais būvmateriālu monstrs Ziemeļeiropā, piektais pēc lieluma Eiropā.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 28/12/2009 12:27

Kur un kas citur mēdz būt lētāk kā DEPO? Vismaz man Kuršos vai Būvniecības ABC nav gadījies atrast ko lētāku, bet K-Rauta man nav pa ceļam.
DEPO ar skrūvju cenām gan ir bardaks. Pirms pērciet kasti, iepriekš nosveriet - bieži vien uz svara pirkt ir lētāk!

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 28/12/2009 13:15

Vispar K-rauta loti nolaida cenas
Senaaak kaaa normals *negribu daudz stradaat lai pirktu dargas lietas* cilveks pirku letakajas bodes
Bet tad pirms pus gada K-rauta loti konkreeti nolaida cenu latinju
Piemeram metal-armatura jelgavaas K-rautaa bija visletakaa no kadam 4 bodeeem
Pat lidz kadiem 30%-tiem!!!!!

Un galu gala beigas man K-rauta ari sanaaca vistuvakaaa

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: ruukiitis (---.telekom.lv)
Datums: 29/12/2009 14:23

Vienstāvs - atradi gan ar ko salīdzināt.... Kuruši...
no sorry tas ir tas pats kas mēbeļu sfērā ražotāja cenu salīdzināt ar Čiekura cenu.
p.s.
lielais vairums no Jums gandrīz vai šī foruma eksperti.
Internetveikalos esat mēģinājuši iepirkties?
buvservis, bmv utt pilna pieldodiet sēžamvieta arī ar buvniecīas internetveikaliem. Cenas tur ir ar kārtu labākas.
Ņemot preci uz 100Ls piezvanot vienmēr var izdomāt un sarunāt bezmaksas piegādi vai papildus 10%.
p.p.s.
protams ja čeks pēcāk jāuzrāda saimniekam, proti, necel pats sev, tad lielas jēgas nav, ka kautko dabūji 20% lētāk nekā citur.
Tos 2 nosauktos iveikalus varu ieteikt kā pārbaudītus.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 29/12/2009 19:48

Buvserviss veikalā reiz pirku bēniņu kāpnes. Aiz Dominas bija jāizbrauc cauri milzu peļķei. Nopārdeva bez čeka. Noņemot plēvi, viens kāpņu stūris izrādījās sapelējis, piecietu un nohlorēju. Vēl šogad septembrī ar viņiem sarakstījos par groda pirkšanu - vajadzēja zemu (25-30 cm), bet ar pusspundi. Vairākreiz sarakstījāmies, tomēr beigās šie aizmirsa. Nopirku vakar pats. Vairākās vietās nebija, kāds ieteica "Prioritāti" (search - prioritate.lv - no, priority - no, hmm, prioritet - yes!) Labi, ka aizbraucu klātienē, "eiro" parauga izrādās nejēgā biezi - 12 cm. Nopirku kautkādus vecākus 10 cm biezus. Būtu ņēmis būvservisā, kādus būtu atveduši, tādus būtu jāņem, par biezuma atšķirībām neko nenojautu, kamēr neieraudzīju. No biezuma viedokļa manis līdz šim lietotie un peltie Siguldas tomēr nebūs tie sliktākie - biezums tikai 8 cm. Viņiem gan nav citu augstumu kā 90 cm.
Vai internetveikalā varētu pirkt armatūru? Iespējams, tikai, ja atvestu sarūsējušu, būtu jāņem. Depo dažreiz gadās noķert svaigu, rūsēt nepaspējušu pievedumu.
Nav arī laika iedziļināties katra sīkuma visos iespējamos piedāvājumos.
Būvniecības ABC šad tad iegriežos, jo tur atšķirībā no citiem veikaliem parasti ir kaļķis kā arī tādi retumi kā minerit un isoplaat.

Bet nu par skrūvēm. Vakar atradu Berģos (Dreiliņos nebija).
Nezinu, kā performē jaunais kombi-interfeiss (dziļums ir lielāks kā klasiskam Torxam), bet no pārbaudītajām trim (viena parasta balti cinkota no Depo, otra - DEK no Delves) šeit apskatāmā TEXZ bija vissīkstākā - tā vispār nenolūza, kaut trieciens bija tik stiprs, ka 2 mēģinājumos no 2 fotoparāts nolidoja no piedestāla. Beigās skrūvi pat varēja atlocīt atpakaļ - atceraties, es reiz sapņoju par padlaika kokskrūvju mīkstumu! Cenas ziņā gan šķiet varētu tuvoties HECO, bet varētu būt to vērts.
[www.failiem.lv]

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aaaa (78.84.173.---)
Datums: 29/12/2009 20:49

No paša pieredzes - internetveikali cenu ziņā tiešam nekonkurē - un tas, ko Rūķītis te stāsta, ka par kārtu labākas cenas - pilnīgas blēņas. Pirmkārt, šiem tāds niķis cenas bez PVNa uzrādīt, otrkārt, reizēm, kad šiem ir itkā baigās akcijas, tieši tādas pašas un vēl labākas ir lielveikalos.
Pats šogad no būvservisa ņēmu visādus pričendāļus šķūnim - biezo OSB (likās nu afigeķ laba cena), ondulīnu utt. Beigās atveda, itkā jau viss OK, bet kā jau Vienstāvs saka, jāņem, ko atved, par laimi OSB nebija aplauzti stūri, jo man bija sarēķināts ķuķeļki v ķuķeļku, bet Ondulīnam gan vienai plāksnei bija plaisa, kas reāli šo plāksni padara ārā metamu, par laimi, man tieši tas sāns, kurā bija plaisa bija jānozāģe. Naglas atveda neoriģinālās, ķīniešu krutku. Un ta tavu brīnumu, kad pēc nedēļas iegāju Depo, redzēju, ka mans priecīgās cenas Ondulīns tur ir lētāks!!! Tā kā ar tiem internetveikaliem ir tā kā ir - nekādu brīnumu tur nav, ērti, protams, sēdi pie kastes un izvēlies būvmateriālus.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Riģipsis (---.btv.lv)
Datums: 29/12/2009 21:19

Ko jūs puiši te fanojat par interneta veikaliem.....
Pastāstīšu savu stāstu, vasarā garažai taisīju jumtu, vecai bija galīgi sapuvis.
Brusas vislētāk nopirku no mistiska plača, kuru man ieteica viens koku tirgotājs,
bet tur arī dabūju vajadzīgo izmēru, vēlāk skatījos Depo- tur maksāja 2x dārgāk, bet ne tas garums un izmērs.
Osb 12 mm un skrūves man atveda būvserviss, it kā bija labāka cena nekā Krautā un ABC, bet vēlāk redzēju Depo lētāk, taču pieveda klāt.
Krievu kausējamo ruberoidu nopirku par puscenu, jo tas bija sperts no bankrotējošā tapeksa, bet ar piegādi.
Rezultātā knapi 200Ls ielīdu.
Pirms nedēļas, gribēju to jumtu nosiltināt un ar riģipsi no apakšas apšūt. Izpētīju būvservisu, riģipsis bija visdārgākais un tikai Norgips un karkass knauf, bau atradu lētāku ģipsi, bet profili plānie vietējie.
Rezultātā Depo nopirku knaufsi un poļu metālu, bet pa lēto un isover vati ar piegādi,
un sarēķināju ka esmu uz to visu ieekonomējis 36 ls salīdzinot ar jebkuru interneta bodi.
Ps. būvservisam bija labas OSB-finiera skrūves, tādas Depo neatrast.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aaaa (78.84.173.---)
Datums: 29/12/2009 23:40

Finiera skrūves Depo nekad normālas nav bijušas, arī tagad nav, bet K-rautā bija baigi labās.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: ruukiitis (---.telekom.lv)
Datums: 30/12/2009 10:14

Viens liels secinājums,
katram sava pieredze - citam labāka citam savādāka.

otrs secinājums - vienā vietā visu iepirkt nu nesanāk labi.

+ piedāvājums ne pa tēmu
man ir 5 ruļi isover 100mm minirālvates (jaunas nebojātas pakās), esmu gatavs samainīt uz 50mm vati uz aptuveni līdzvērtīgu daudzumu - 30% Tev par labu.
kur dabūju - palika pāri no jumta siltināšanas, kļūdījos ar slīpās daļas daudzuma aprēķinu (pārkares aritmētikai paņēmu klāt)
kāpēc gribu mainīt - starpsienās gribu likt a starpsienas 50mm.
ruukiitis at gmail.com

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: aae (159.148.12.---)
Datums: 30/12/2009 10:37

Secinājums, ka vienā vietā visu labi iepirkt nevar, ir dikti pareizs. Ja gribās labāko cenu/kvalitāti, tad jāveic nopietna salīdzināšana K-rauta/Depo/i-veikali/utt... Tas gan prasa laiku.

ruukiitis - ja ir saglabājušies čeki uz to vati no daudzmaz pieklājīga veikala, viņi bez problēmām samainīs 100ieci uz 50ieci. Ja čeku nava, esmu gatavs dažus ruļļus atpirkt par labāku nekā veikala cenu :)

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: Riģipsis (---.btv.lv)
Datums: 30/12/2009 14:56

Rūķīti, slikti ka tev ruļļi, plāksnes sienās labākas, ruļļi deformējas.

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: h2so4 (78.84.196.---)
Datums: 04/01/2010 21:23

kas taas par 50 mm starpsienaam??

Re: DEPO jaunas kokskrūves
Autors: alss (159.148.153.---)
Datums: 05/01/2010 12:57

Ja interesē skrūves.....dodiet ziņu-varēšu piedāvāt ļoti lielu sortimentu un par daudz labākām cenām.Arī tās pašas jau pieminētās koka skrūves ar iefrēzējumu uc.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   *******   **     **  **     ** 
 **   **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **    **     **  **     **  **     **  **     ** 
 *****     **     **   ********  *********  **     ** 
 **  **    **     **         **  **     **  **     ** 
 **   **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **   *******    *******   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727