UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: siltā grīda
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 04/02/2010 13:26

cik tad grādu tika laists tajās grīdās?
man šobrīd ir 26* un tās grīdas ir vēsas, bez čībām ilgu laiku napavilksi.
aukstajā laikā vairāk par 29 neuzkāpa. tad gan juta, ka bišku silts ir.

un kas par suni? ja ziemeļnieks, tad nav brīnums, ka nevar atrast vietu. kaimiņa vilks guļ būdā, un neko lielu neiztaisa, ja jāatpūšas guļot uz ledaina bruģa.

Re: siltā grīda
Autors: mara (---.dialup.triatel.lv)
Datums: 04/02/2010 23:47

Man arī ir siltās grīdas un arī suns. Sākumā, kad tikko pieslēdzām apkuri, visu laiku mēģināju ar basu kāju sataustīt - kad būs beidzot tas siltums? Tā arī nasagaidīju:) Tikai istabas nezin kā, bet uzsila līdz tiem uzstādītiem 21 grādiem. Nekādi putekļi nelido (protams, ja nepurina suņa gultasvietu istabā:)) un diskomfortu nejūtu. Sevišķi patīkami bija, kad ārā -27 grādi bet iekša - tie paši konstantie +21... Man gan 1. stāvā ir pīrāgs un spec. betons. 2. stāvā - reģipsis starp trubiņām un arī virsū. Suns nesūdzas. Guļ uz grīdas, arī savā guļvietā, laikam kad paliek par karstu - iet gulēt uz dīvāna:)))

Re: siltā grīda
Autors: DIE_2011 (84.237.214.---)
Datums: 04/07/2011 11:27

Ar silto grīdu ir tā, ka tā ir ne tikai gaumes lieta bet kopējā ekonomija. Nav ne kādu atšķirības, kād Tev ir apkures sistēmas avots (katls). Ja ir iespēja viņu ierīkot, tad tas ir jādara. Protams ka betona kārtai ir jaātbilst noteiktai normai (''nevajag izgudrot riteni no jauna) tie ir 4.5 - 8 cm no caurules virsmas. Ar siltumizolāciju zem caurulēm ir tieši tāda pati epopēja. Atdotājs siltums no cauruļvadiem uz leju nedrīkst pārsniegt 15% no kopējā., ja viņš pārsniedz, tad ir japelna vairāk naudas un jamaksā par siltumu, kuru tu neizmanto.
Siltās grīdas silda no apakšas un sasniegto temperatūru jūtam līdz krūtīm aptuveni, bet augstāk viņa paliek mazāka - ar to izskaidrojās tāds fakts, ka ir silti un viegli elpot. Ar radiātoru apkuri ir savādāk (siltākā temp. ir aukšā un apakšā ir vēsi) - tādu apkures sistēmu var un vajag izmantot guļamistabās. Paldies visiem, cerams, ka es kādam būšu palīdzējis.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **     **  **    **  ********  
 **     **  **    **    **   **   ***   **  **     ** 
 **     **  **    **     ** **    ****  **  **     ** 
 *********  **    **      ***     ** ** **  ********  
 **     **  *********    ** **    **  ****  **        
 **     **        **    **   **   **   ***  **        
 **     **        **   **     **  **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727