UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pamatu peda
Autors: ff (80.232.198.---)
Datums: 14/02/2005 15:05

Kas labak - pasham liet pamatu pedu vai labak likt pamatu bloku gulus? ja liek pamatu bloku, tad ka vinju precizi noguldit, ja aki ir augshpusee (garums -2,4m; augstums - 0,6m, platums - 0,3m)?

Re: Pamatu peda
Autors: UMKA (---.tele2.lv)
Datums: 14/02/2005 15:18

Ja jau tu uzdod sjaadus jautaajumus, tad labaak nekjeries sjim procesam klaat!

Re: Pamatu peda
Autors: tramps (62.85.48.---)
Datums: 14/02/2005 15:34

pie vienas teemas

Vai kāds var ko pateikt par Jelgavā ražoto plākšņu (fibrolīts/putuplats/fobrolīts) izmantošanu paliekošiem veidņiem pie pamatu monolītbetonēšanas (pieredze, +/-, komplikācijas utt).

jau iepriekš pateicos

Re: Pamatu peda
Autors: ff (80.232.198.---)
Datums: 14/02/2005 18:31

to UMKA

Parasti es esmu ljoti tolerants, bet shoreiz piedod UMKA - bet es nenoturejos -tu esi idots!
Tikai idots var atbildet cilvekam, kursh jauta kaut ko, ko nezina, lai labak nemaz nesak. Es nekautrejos, ka es daudz kaut ko nezinu par buvniecibu, bet kaut ka ir jauzzina.
Esmu jurists un ja tu man jautatu - vai butu labi slegt pirkuma ligumu vai nomas ligumu - vai tu domatu, ka tas ir normali, ja es kaa jurists tav atbildetu - labak vispar nesledz tad ligumu, ja nezini atskhiribu.
Goda vards, tu esi idots, ja vari ta atbildet un tev tik vienkarshu jautajumu! Bet paliec ar savu taisnibu viens.
Un vispar - shis forums ir garaam, jo nav jau pirmaa reize, kad cilvekam, kas kaut ko nezina, pasaka, lai labak nelien, kur nevajag vai ari - mekle atbildi pats.
Ceru, ka tads kaads ir UMKA, nav visi buvnieki.

Re: Pamatu peda
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 14/02/2005 22:12

Tieši tā, jurist, ja Tu neko nejēdz no celtniecības, kāpēc Tu tomēr par visu vari gribi ar to nodarboties? Ja parādās jautājumi tādā līmenī, ka Tavējais, tad labāk no visām celtniecības lietām turēties pa lielu gabalu vai ņemt un izlasīt dažas specializētas grāmatas, vēl labāk, pabeigt pāris kursus attiecīgajā specialitātē.

Jurists drīkst teikt, neslēdz līgumu, ja neko nesaproti, tieši tāpēc jau jurists ir vajadzīgs, lai tomēr to līgumu noslēgtu un pie reizes norādītu uz VISIEM "zemūdens akmeņiem", tieši tāpat, kā ir vajadzīgs celtnieks, lai ieliktu mājai pamatus un tie stāvētu simtiem gadu. Ja tā nebūtu, visi juristi un visi celtnieki [un ne tikai viņi] sen būtu bezdarbnieki ... agrīnajos viduslaikos tā apmēram esot bijis - naturālā saimniecība.

Re: Pamatu peda
Autors: ff (80.232.198.---)
Datums: 15/02/2005 11:28

to: jtdesign

Esi raams ar saviem uzskatiem. Es vismaz pec gada dzivoshu maja, kamer tu sedesi te un spregasi ar savam gudribaam.
Vai tad nevar uzdot jautajumus? Skaidrs, ka pats necelshu maju, bet painteresties gribas.
Augstpratiba var dargi maksat!

Re: Pamatu peda
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 15/02/2005 14:18

Bljin cik visi gudri! Ja uzdod taadu tad nemaz nesaac!
Itkaa konkreetu jautaajumu uzdeva nevis lai apsriezh vinja ne/zinaashanas buuvnieciibaa.
Man arii celj maaju un daudzko es visu laiku uzzinu jaunu jo shad un tad peibraucu un apskatos. Ja man liktos ka kautko celtnieki dara ne taa es arii sheit uzdotu jautaajumu, kas varbuut kaadam kretiinam visu zinoshajam liktos stulbs.
Tad jaaprasa kam tad tas forums domaats?

Re: Pamatu peda
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 15/02/2005 15:29

Kā pajautā, tā atbild, nevajag vainot spoguli, ja ģīmis šķībs.

Mēs visi daudz ko neprotam un nesaprotam, bet tas nenozīmē, ka uzreiz vajag jautāt bērnudārznieka līmenī. Pārdomāti uzdots jautājums vienmēr saņems izsmeļošu atbildi [ja vien atbildētājs atradīsies, diemžēl, LV internets pieejams ļoti ierobežotam cilvēku lokam].

Par tiem pašiem nabaga pamatiem, nu nav teorētiskas atbildes uz šādu jautājumu, jo tā ir bezjēdzīga. Bet blokus parasti liek šo darbu protoši cilvēki un tiem vienalga, kurā vietā āķi, galvenais ir, kā tam blokam reultātā jāstāv.

Re: Pamatu peda
Autors: andrek (84.237.133.---)
Datums: 15/02/2005 20:27

Praktisks jautājums par pamatu blokiem- Kāds instruments bez laužņa vēl vajadzīgs lai l=2,4 bloku "piegrieztu" pēc izmēra?

Re: Pamatu peda
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 16/02/2005 13:22

praksē agrāk pamatu blokus nepiegrieza,bet atstāja vietām lielas spraugas,kuras piepildīja ar "butabetonu"/kā kurā vietā to sauc/-betonu ar kārtīgu akmeņu pildijumu.

Re: Pamatu peda
Autors: reins (62.85.72.---)
Datums: 17/02/2005 10:03

taa teikt mans nespeciaalista viedoklis

ziimulis un papiirs :) kurus izmantojam lai pakombineetos ar dazhaadiem bloku garumiem pirms bloku pasuutiishanas un peectam, kur nu tomeer ir skhirbas, ar monoliitu ciet un aamen

es tomeer ieteiktu iznomaat kaartiigu perfi pa kaadiem 12 Ls , nevis lauzni , shis tomeer ir laikmets kad muusu (EU) kosmosa kugji vago visuma taales, a tu ar lomiku gribi betona bljukjus skaldiit, njezoljidno kakto

Re: Pamatu peda
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 17/02/2005 11:06

vieglāk tukšumus aizliet nekā skaldīt, ja runa iet par augšējo kārtu. apakšējās kārtās bloku gali var iziet uz āru. protams, ja ir vajadzīgas divas vai vairākas kārtas, vai pagrabam.

Re: Pamatu peda
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 17/02/2005 11:08

Vispār jau solīdā projektā ir pamatu izklājumu shēmas sazīmētas un katra veida bloku skaits specifikācijā uzrādīts. Tad parasti neko jādauza nav.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **   *******   **      **  **    ** 
 ***   **  **  **  **  **     **  **  **  **   **  **  
 ****  **  **  **  **  **     **  **  **  **    ****   
 ** ** **  **  **  **   ********  **  **  **     **    
 **  ****  **  **  **         **  **  **  **     **    
 **   ***  **  **  **  **     **  **  **  **     **    
 **    **   ***  ***    *******    ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727