UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: Bezspēcība (80.233.224.---)
Datums: 21/02/2005 21:42

Sakiet lūdzu gudrie cilvēki, vai ir iespējams dabūt kaut kur kvalitātes oficiālu komisiju vai kaut ko tamlīdzīgu. Man celtnieki ir sačakarējuši flīžu grīdu tās flīzes krīt nost un kustas, es nezinu ko ar viņiem darīt? Kā lai es piespiežu pārtaisīt grīdas? Es jau domāju ka vajadzētu no sākuma izveidot vai paņemt komisiju kas novērtētu man nodarītos zaudējumus. Un ko pēc tam? PALĪGĀ!!!

Re: PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: māris (159.148.166.---)
Datums: 21/02/2005 22:36

par brakja darbu nevajag maksaat,un komisija nebuus vajadziiga.uz kaadas griidas pamatnes ir liktas fliizes (betons,koks,regjipsis)?????vispaar nesaprotu kaa var fliizes kusteeties,krist nost.straadaaju shajaa nozaree jau gadus 8,bet taa veel nav gadiijies
ar cienju"" maaris"" marisaima2004@#$%&navigator.lv t. 9554922

Re: PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: Ta luuk (213.180.112.---)
Datums: 22/02/2005 20:46

Nu nez o lai saka nemaksaa! Protams ja jau to neesi izdariijis celtnieki vainu vels uz jebko citu tikai ne uz to ka rokas aug no pakaljas ....


Tada ir ta realitaate

Re: PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: Ree (---.btv.lv)
Datums: 22/02/2005 21:44

Panjem firmu, kas taisa ekspertizes shadam lietam. Tas gan maksas kadi 150 Ls, bet ja gribi, lai Tev ir papirs, kas pierada, ka kvalitate ir 0, tad jamaksa.
Svarigi, lai ekspertize konstate, ka flizes kustas tieshi flizetaju nekvalitativa darba delj. Ja tas ekspertize nebus ierakstits, tad ta bus fakta konstatacija, kam nav nekadas vertibas. Pec tma nemaksa un busi droshs ,ak gadijuma, ja vinji Tevi iesudzes tiesa, tad Tev bus attaisnojuma dokuments. Sudi bus vienigi tad, ja busi parakstijis pienjemsahans-nodoshanas aktu. Tad Tev ir jamaksa, bet vienlaikus ir tiesibas prasit trukumu novershanu. Karoche Tev vajag jurists, nevis kvalitates komisija. Vinsh visu Tev nokartos.

Re: PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: FFK (159.148.190.---)
Datums: 23/02/2005 11:34

Dažkārt pasūtītājs steidzina izpildītāju, jābūt gatavam rīt, taču pēc tehnoloģijas, no materiālu uzklāšanas līdz to izžūšanai ir nepieciešams laiks (hidroizolācija, gruntis u.c.). Tas pats, ja lētuma dēļ uz grīdas ir klāta nepareiza flīžu līme u.t.t. Celtnieks ņemot vērā spiedienu un ierobežotus resursus ņem un izdara. Objekts nodots, nauda kabatā un pēc manis kaut vai ūdens plūdi.

Re: PALĪGĀ - Kvalitātes komisija?
Autors: Caps (80.232.248.---)
Datums: 01/03/2005 08:41

Varu piedāvāt sertificēta būvinženiera pakalpojumus, ja tas vēl ir aktuāli tas gan maksā apmēram 40 Ls/h, bet ja vajag tad var saņemt arī rakstisku slēdzienu kurš der arī tiesā. Tāpat tiek piedāvāti problēmas risināšanas varianti.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **   ******   ******** 
 **     **  **     **  **     **  **    **     **    
 **     **  **     **  **     **  **           **    
 ********   *********  **     **  **           **    
 **         **     **   **   **   **           **    
 **         **     **    ** **    **    **     **    
 **         **     **     ***      ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727