UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

spice un diķis
Autors: loyola (212.93.100.---)
Datums: 07/05/2010 17:53

Šodien pie manis bija rīkstnieks un noteica vietu spicei. Bet lieta ir tāda, ka es arī vēlejos ierīkot nelielu (nu māziņu - 5x5m) dīķi. Un viņš man teica ka ūdens būs tikai vietā kur jaierīko spici. Vot, gribēju paprasīt - ja es ierīkošu spici un pēc tam tur pat izrakšu dīķi - vai ūdens būs abās vietās? Vai mans dīķis nekaites spicei?

Jau iepriekš paldies.

Maša

Re: spice un diķis
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 07/05/2010 19:22

Dzeramūdens spice nedrīkstētu baroties no tik sekliem gruntsūdeņiem, kas saplūst dīķī. Piekļuve spicei/urbumam, izsūknējot dīķi, izklausās jokaini.

Re: spice un diķis
Autors: soseds2 (87.110.93.---)
Datums: 10/05/2010 23:10

Nu, ja, spicei vajadzetu pieklut klat apkalposanai!

Re: spice un diķis
Autors: loyola (212.93.100.---)
Datums: 11/05/2010 10:55

Es tak nedomāju ieksā spici ierīkot. Gan jau vardus "tur pat" var saprast arī kā "blakus". Tas ir - spice un blakus dīķis, bet ļoti tūvu. Un par dzerāmo ūdeni es neminēju - man ir vajadzīgs tehniskais ūdens. Pie mums gruntsūdeņos tritijs, un es to dzert negribu :)

Un vienīgais jautajums ko es gribēju uzdod - ja BLAKUS spicei būs dīķis vai ūdens spicē nemazinas?

Re: spice un diķis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 11/05/2010 11:11

Gruntsūdens varbūtējas koncentrācijas zona, kādu mēdz arast ar rīkstniecības metodēm, vairumā gadījumu nebūs lielāka pat par linu mārku, kur nu vēl dīķi. Otrkārt grūti iedomāties spices padzirdīšanu no dīķa dziļuma ūdens slāņa.
Tiešām ar to tritiju pat akas dziļumā ir tik traki (peļķē veselīgāks kā akā, un veikalā visveselīgākais)?
Es gan pats laikam atrodos tuvāk par 10 km no gudrajiem gudrona dīķiem, pie viena no kuriem gudrā viela iepumpēta pat kilometru dziļumā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **    **  **    **  ******** 
  **   **   **        **   **   **   **      **    
   ** **    **        **  **    **  **       **    
    ***     **        *****     *****        **    
   ** **    **        **  **    **  **       **    
  **   **   **        **   **   **   **      **    
 **     **  ********  **    **  **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727