UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 01/11/2011 20:55

Vēlos uzzināt kāda ir pēdējā pieredze ar sekojošu iekšdarbu darbu izcenojumiem:

gruntēšana (griesti/siena)
špaktelēšana (griesti/siena)
krāsošana (griesti/siena)
tapešu līmēšana
flīzēšana
lamināta/vairogparketa ieklāšana

jāsaprot par ko vienoties ar meistariem.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: spk (94.100.8.---)
Datums: 01/11/2011 22:12

25 Ls dienā katram

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 02/11/2011 08:22

Sākumā jāredz kā cilvēki strādā, tikai pēc tam var solīt dienas maksu. Ja ir neprecīzi, pavirši, slinki, tādus uzreiz prom, absolūti bez variantiem. ja redzi, ka ir arēji, var piedāvāt dienas maksu, bet tad ir jānorunā cik stundas strādā, no cikiem līdz cikiem. Lai 8-os ir darbā un strādā līdz 5-iem, kā visi normāli cilvēki, ja nenorunās, tad sāksies - atbrauc 11-os, uzcep šašliku, papīpē un ap 3-iem jau prom.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 02/11/2011 11:30

Par dienas samaksu nevar būt ne runas. Celtniecības darbiem ir jābūt izcenotiem pēc mērvienībām, nevis nostrādātā laika - un tas nav apspriežams.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: oicis (78.84.198.---)
Datums: 02/11/2011 13:51

Man jau patīk? Uzaicini meistaru un uzjauta visu, nejau kautkadi zeni foruma te visu izstastīs. Nav kvadratmetra cenas, ir objekta cena- kopeja summa par kuru vienojas ar sevis izveleto meistaru.

Kamēr bus tādi pasūtītāji, kā daži labi šeit rakstās, tikmēr arī būs tadi darbu veicēji- Tāds tādu atrod.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 02/11/2011 14:34

Oici!!!
Nav ko dzīt sviestu!!! Ko tev dos objekta cena? Kā tev liekas no kā viņa sastāv? Ko man dos objekta kopējā cena? Kā es varu saprast vai tas ir lēti vai dārgi??? Un ja es gribu mainīt tikai grīdu???

Tavai zināšanai ir TIKAI un VIENĪGI kvadrātmetra cenas, jo celtniecībā ir gabaldarba apmaksa un nekā savādāk. Kā, tavuprāt, tiek sastādītās tāmes?

Man nav nepieciešams, lai kā tu saki:"foruma zēni man visu izstāsta", jo man nav vajadzīgs mistisks stāsts, bet pēdējo 6 mēn. pieredze par konkrētu darbu izcenojumiem. Ja nav pieredzes ciet klusu!

p.s.Atvainojos pārējiem, bet dažreiz nevar izturēt "prātvēderu" spriedelējumus

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: oicis (78.84.198.---)
Datums: 02/11/2011 14:56

Cepies, cepies... Man jau patīk pratvederi... Sienu garumi, platumi veido kvadratmetrus, stūri ir dazadi. Sienas ir apmestas ar cementa un gipsa apmetumiem vai pat reģipsa- iespejams Tev poo.. uz to, bet darītajs zin kas un ka- tapec jaredz daramais.
Pateicoties tādiem, kā Tu, iespejams neviens maisters nemaz neuzrakstīs pareizo atbildi, jo zin, ka uz tadiem pratvederiem nav vērts terēt laiku.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 02/11/2011 15:22

Nu, tas saucās, negribi - neēd, bet ir, kas pa kvartu dienā par pieprasījumu nesūdzas.
Riski, ja kas, pie šādām attiecībām ir abpusēji, daudz ko izšķir reputācija, bet fakts - tā mēdz strādāt.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 02/11/2011 15:47

oicis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Cepies, cepies... Man jau patīk pratvederi...
> Sienu garumi, platumi veido kvadratmetrus, stūri
> ir dazadi. Sienas ir apmestas ar cementa un gipsa
> apmetumiem vai pat reģipsa- iespejams Tev poo..
> uz to, bet darītajs zin kas un ka- tapec jaredz
> daramais.
> Pateicoties tādiem, kā Tu, iespejams neviens
> maisters nemaz neuzrakstīs pareizo atbildi, jo
> zin, ka uz tadiem pratvederiem nav vērts terēt
> laiku.


Redzu, ka ar saprašanu tā pagrūtāk, bet nekas, dzīve palīdzēs. Izskatās, ka esi meistars, kurš cilvēkiem pūderē smadzenes par objektu izcenojumiem un dienas samaksām, lai var loderēt un saņemt naudu par to, ka esi objektā, nevis strādā. Vai benzīntankā arī izdodas norēķināties par "bāku", nevis "litriem"? Bākas taču arī ir dažādas!
Ja saņemsies un izlasīsi manu jautājumu, tad sapratīsi, ka mani interesē pasūtītāju, nevis meistaru pieredze attiecībā uz cenām.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: oicis (78.84.198.---)
Datums: 02/11/2011 15:49

Par Tevis nosaukto summu man strada cilveki, kuriem ir- jāatved (instrumrnti utt.)un visadi citadi jāizpatīk. Ja gribi, lai Tev, ka pasūtītajam ir -(paiteicu, izdarija, samaksāju, liekam jaunu bildi iekšā) tad ir cits stāsts.
Protams, ja ir laiks aukleties, tad uz priekšu- ss.lv cenas.
Kad skaties "essesā" neaizmirsti arī tas nav pedejas.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: aaaa (78.84.180.---)
Datums: 02/11/2011 20:40

spec: davai saderam, kad busi iekshdarbus veicis - runasi pilnigi citu valodu :). Man sakuma bija tads pats viedoklis - tikai un vienigi izmeramas vienibas, dienas cena ir idiotiem. Zini, man praktiski visu uztaisija par dienas cenu, un 2 blakus kaiminjiem ari. Un teikshu godigi - ta man sanaca apmeram 1.5 reizes letak!!! Ja tu mauc kvadratmetrus - tad preti ari kvadratmetrus tu sanjem - tad neviens nedomas, ka labak, ka precizak un ka butu pareizak - tad tikai mochi uz priekshu. Es konkreti pateicu - gribu sturos to un to, uz shuvem to un to un krasoshanu ta un shita, un flizet ta un shita, pamatni sagatavot pec maniem ieteikumiem. Par m2 cenu tu preti dabu viduveji veiktu darbu, par sikumiem nemaz nerunajot - ar tiem neviens nekramesies - pavirshi kaut ko sadaris un miers. Bet velreiz saku - obligati ir jaredz ka cilveki strada, man pietika redzet ka dzheki strada paris dienas, kad bija skaidrs, ka varu vinjiem uzticeties un piedavaju dienas cenu.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 02/11/2011 23:33

Neesmu nepieredzējis sadarbībā ar meistariem un vienmēr, pirmkārt, izmantoju meistarus pēc ieteikumiem, otrkārt, vienmēr vienojos par kvadrātmetru izcenojumiem. Man nav laika stāvēt blakus un auklēties ar darbu veicējiem. Matemātika ir vienkārša - atbraucu, konstatēju paveikto un norēķinos. Būtiski ir tas, ka visi ir laimīgi, jo spēles noteikumi ir vienkārši un saprotami. Ja darbs izdarīts neatbilstošā kvalitātē, tad samaksa tiek veikta tikai pēc darba izdarīšanas atbilstošā kvalitātē.

Dienas samaksa kā tāda (uzskatu par kroplu parādību) parādījās treknajos gados, kad bija celtnieku deficīts un celtniekiem bija gatavi tikai par to, ka viņi vispār atradās objektā.

Protams ir "dīvainie" darbi, kurus grūti sanormēt pēc metriem vai kubikmetriem, bet tad ir vienošanās par stundas tarifu.

Vai kādam ir pieredze ar mani interesējošiem izcenojumiem?

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 03/11/2011 07:36

spk un aaaa saka baltu patiesību. Ja ir iespēja dabot rekomendāciju un pasekot nedaudz līdz, tad noteikti labāku kvalitāti var gaidīt par dienas naudu, kā par m2.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 03/11/2011 09:47

Kāds var pateikt cik var izmaksāt aizšūt divu laidumu trepes no 1 uz 2 stavu un ielikt durvis uz pagrabu?

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 03/11/2011 10:53

Skaidrs, ciparus šeit nedabūšu.
Tāpēc jau ir globāls problēmas ar celtniekiem kā tādiem, jo pasūtītāji uzvedas pavisam absurdi un celtnieki diktē noteikumus.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 03/11/2011 10:54

Dzindzis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kāds var pateikt cik var izmaksāt aizšūt divu
> laidumu trepes no 1 uz 2 stavu un ielikt durvis uz
> pagrabu?


173,24Ls :)

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 03/11/2011 11:39

Precīza kalkulācija :)) bet manuprāt nedaudz pa dārgu. Tapēc būs vien pašam jāšuj ciet. Ja kādu tomēr var ieinteresēt piezemētākas cenas varu fočenes aizsūtīt privāti un izstāstīt ko tieši vēlos.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 03/11/2011 11:55

to Dzindzis:

Jāšuj ciet ar kādu audumu? Vai šujmašīna ir uz vietas vai jāmeklē sava? :)

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 03/11/2011 11:58

Šujmašina ir uz vietas un šuvēja arī :)) No sākuma domāju izmantot reģipsi bet tagad sliecos vairāk uz OSB-3 10-15mm biezumā. Jo pagrabā ir paliels mirums un reģipsis var sākt zaudēt izturību.

Re: Iekšdarbu izmaksas
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 03/11/2011 15:12

Dzindzis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kāds var pateikt cik var izmaksāt aizšūt divu
> laidumu trepes no 1 uz 2 stavu un ielikt durvis uz
> pagrabu?
nē , nevar pateikt, jo nav saprotams, kas un kāpēc jāšuj un kas ar tām pagraba durvīm, varbūt tur vēl nav aile uztaisīta.



Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********    ******    **     **  ********  
  **   **   **     **  **    **   **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **         **     **  **     ** 
    ***     ********   **   ****  *********  ********  
   ** **    **     **  **    **   **     **  **     ** 
  **   **   **     **  **    **   **     **  **     ** 
 **     **  ********    ******    **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727