UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

lūka uz bēniņiem
Autors: parks2007 (95.68.2.---)
Datums: 01/11/2011 23:31

Kā lai kvalitatīvi nosiltina lūku uz aukstajiem bēniņiem,lūkas izmērs 50x70,apkārt vate 40cm biezumā?

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: qq (94.103.57.---)
Datums: 02/11/2011 00:34

Man arī brieda lūku uzlikt, bet tomēr nācu pie prāta.
Es domāju, ka vislabāk būtu uzmanīgi lūku demontēt un sataisīt griestus tā kā tiem ir jābūt ar visu 40cm siltinājumu. Bet iekļūšanu bēniņos no ārpuses, ja vien jumts nav četru slīpumu.
Man vēl bija doma pielīmēt lūkai kaut kādu fasādes akmens vates slāni, bet virinot tur būs pilns ar šķirbām jebkurā gadijumā. Un kas tev tā par lūku, ja tā ko veikalos piedāvā ar trepēm, tad virsū tās trepes uzlokās un nekā tur nenosiltinās.

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 02/11/2011 09:29

Lūku obligāti vajag. Cita lieta ka vajadzigas ir divas lūkas ar labu blīvējumu lai veidojas nekustīga gaisa sprauga. Visas lūkas ar trepēm nevienam neiesaku - siltuma zudumi milzīgi tas tiem kam naudu nav kur likt.

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: raihs (---.cust.tele2.lv)
Datums: 02/11/2011 09:59

Es uzkrāmēju uz bēniņiem pāris atlikušās fasādes vates loksnes,un vienkārši nosedzu to lūkas caurumu.

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 02/11/2011 10:23

Nu jau cilvēki galīgi traki paliek dēļ siltuma saglabāšanas. Tak jebkuram logam būs lielāki siltuma zudumi salīdzinājumā ar 5cm biezas vates siltinātu lūku. Visādus stiklotus ziemas dārzus taisa, a tur sltuma zudumi kadi, a te mazu lūciņu nevar atļauties savai ērtībai :)

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 02/11/2011 21:30

Uztaisi kārbu tā pakojuma biezumā. Tajā veiksmīgi ievietosies tās trepes, kas uz lūkas. Pa virsu - vieglu atgāžamu lūku ar puķika izolāciju virsū. Atver apakšējo lūku, nolaid trepes, uzkāp, atvāz aukšējo un kāp augšā pēc žāvētās gaļas. Ja gribi uzēst pa kluso, tad vēl iespēja no augšas pievērt otro lūku:)

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: raihs (---.cust.tele2.lv)
Datums: 02/11/2011 22:01

Didzisp
Nu ar to siltumu jau tāda lieta,ka tas tik uz augšu,tik uz augšu ...Tā ka ja siltais gaiss atradīs griestos caurumu,pa kuru tikt vēl augstāk,tas noteikti to izmantos! Ar logiem nav tik traki-tie ir sānos

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: parks2007 (95.68.2.---)
Datums: 02/11/2011 22:30

Paldies pa padomiem ...par to gaļu tiešām labs...es fāterītim uztaisīju tādu spilvenu metrs reiz metrs no ISOVER rullo vates saliekot 1x1metrs gabalus četrās kārtās un apvilku to ar pretvēja plēvi,kad nokāpju no bēniņiem ,to spilvenu uzkrāmēju uz cauruma virsū un ar savu svaru tas tīri labi piespiežas klāt lūkai,tāpēc jautāju varbūt kādam kāda labāka ideja......

Re: lūka uz bēniņiem
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 04/11/2011 15:34

To "parks2007"

Man ir tā pati ROTO NORM jumta lūka ar 5cm izolāciju, tomēr pūšanas pēc biju spiests likt papildus blīvgumijas pa perimetru - analoģiski vecu koka logu siltināšanai...

Tagad man ir tieši tāda pati ideja uztaisīt siltināšanas konstrukciju no cietas akmens vates koka kastē virsu tai lūkai...

Bet starp citu, tas nav nekas jauninajums - tieši paši bēniņu lūku ražotāji piedāvā papildus opciju - tieši kaste ar izolāciju virsu lūkai, bet protams, par atsevišķu samaksu...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **      **  **        ******** 
 **   **   **     **  **  **  **  **        **       
 **  **    **     **  **  **  **  **        **       
 *****     **     **  **  **  **  **        ******   
 **  **     **   **   **  **  **  **        **       
 **   **     ** **    **  **  **  **        **       
 **    **     ***      ***  ***   ********  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727