UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Par ieprasītāko būvniecības specu!!!
Autors: Otrs gudraakais (80.233.228.---)
Datums: 01/06/2005 22:09

Vai tik puisis nav sadomaajies šādi sevi novērtējot? Varbūt, ka gudrs vecis , bet cenšas atrast un redz tikai konkurentu mīnusus. Ko Jūs sakat-specs vai izliekas?

Re: Par ieprasītāko būvniecības specu!!!
Autors: arčijs (---.a-net.ws)
Datums: 02/06/2005 16:20

Nezinu kā ir ar firmu brigādēm, bet man remontu taisīja meistars vārdā Ilmārs, viņam bija sava brigāde. Man pret viņu darbu nebija nekādu pretenziju. Taisīja tā kā gribu es. Kvalitāte ļoti laba - tā saka man pazīstams celtnieks. Varbūt nav tas lētākais, bet mēs taču zinam "Skopais maksā divreiz". Dzeršanas, krāpšanas utt. cūcības netiku sastapis. Strādāja tajos laikos, kad man tas bija izdevīgi. Vienīgi, bija kādu laiku jāgaida, lai tieši šī brigāde taisītu remontu mūsu privātmājā. (esot ļoti pieprasīts), par ko es vēlāk arī pārliecinājos. Viņa tel. nr. 6448332. Mums viņi taisīja kapitālo remontu no pagraba līdz bēniņiem.
Varat viņam zvanīt un teikt, ka ieteica Evita.

P.S.
---------Nu tad es pieņemu, kas šitas džeks ir trešais labākais specssss--------

Re: Par ieprasītāko būvniecības specu!!!
Autors: joks (80.232.128.---)
Datums: 02/06/2005 16:32

Ja runa iet par Birša kungu, tad specs pēdiņās. Nav labāka speca par mīnusu atradēju konkurentu materiālos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **   *******   **         ********  
 ***   **  **  **  **  **     **  **    **   **     ** 
 ****  **  **  **  **  **     **  **    **   **     ** 
 ** ** **  **  **  **   ********  **    **   ********  
 **  ****  **  **  **         **  *********  **        
 **   ***  **  **  **  **     **        **   **        
 **    **   ***  ***    *******         **   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727