UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Kā tikt vaļā no caunām?
Autors: ints45 (87.110.22.---)
Datums: 17/06/2012 20:19

Man ir nelaime! Jaunbūvē iedzīvojušās caunas. Nebūtu jau žēl, lai dzīvo, ja nebūtu viens bet! Viņas nenormāli daudz dir š! Jā, jā tieši tā - dir š, ja kakātu, tad tā arī rakstītu! Viss mansarda stāvs ir pied irsts, miga ir ietaisīta jumta kastē, vienā pusē ir miga, kuras izveidei ir sadriskāti kādi 2 kvm jumta plēves un vairākās vietās jumta kastē ir atejas. Šodien atplēsu vienu kastes apakšējo dēli.Foto pievienots. Tas kas ir virs dēļa ir sūdi un putnu spalvas. Bija viena kurmja galva, lai gan neizskatās, ka kurmju populācija būtu mazinājusies! Divi spaiņi sūdu no vienas atejas. Ko lai dara? Nogalināt negribas, varbūt var padzīt ar kādām dūmu svecēm, smakām? Gandrīz tiku pie viena kaķēna, bet izspruka.

[foto.inbox.lv]

Re: Kā tikt vaļā no caunām?
Autors: m. (78.84.69.---)
Datums: 17/06/2012 20:54

Likvidēt iespēju tikt tur kur nevajag? Viņas pa sienām stavām rāpjās?
Tagad jau moderni webkameru likt lai tauta skatās kā caunas dzīvojās :D

Re: Kā tikt vaļā no caunām?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 18/06/2012 11:05

Ir arī pozitīvais moments, apkārtnē nebūs nekādu grauzēju u.c. deklasētu elementu.

Kad jaunbūve kļūs par māju, iespēja caunām tikt iekšā konstrukcijā būs jau tāpat stipri mazinājusies, bet ņemot vērā šibrīža pieredzi, pats parūpēsies, lai tas būtu pilnīgi neiespējams.

Zaļā valsts Latvija, visi tie zvēruļi, ko bērnu dienās varēju skatīt vien zoodārzā, kaut dzīvoju laukos, tagad sastopami jau pilsētas centrā.

Re: Kā tikt vaļā no caunām?
Autors: eb (80.233.222.---)
Datums: 18/06/2012 11:14

dīvaini, ka kurmja galva, jo kurmjus tolkam neviens aiz laba prāta neēd dēļ kaut kādas dīvainās smakas.

kā padzīt nenobendējot nezināšu ieteikt, bet, ja pa brutālo, tad iebrauc kādā mednieku bodē - tur ir speciālas lamatas caunām u.c. maziem zvēriņiem (tādas pašas kā priekš bebriem, tikai mazākas). maksā nepilnus Ls 10,-
uzstādīšanai ir daži knifi, bet nekas sarežģīts.

man arī cauna bija iemājojusi gan bēniņos, gan saimniecības ēkā. bet laikam nepatika tas, ka vienreiz es to caunu pamanījos iecirst bebra lamatās, tāpēc man viņas tur vairs nav.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         ********   **     **  **    ** 
 **     **  **    **   **     **  ***   ***  **   **  
 **     **  **    **   **     **  **** ****  **  **   
 **     **  **    **   ********   ** *** **  *****    
  **   **   *********  **         **     **  **  **   
   ** **          **   **         **     **  **   **  
    ***           **   **         **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727