UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: VW (81.198.108.---)
Datums: 24/06/2012 13:07

Sveiki,

Ko Jūs sakat par šādu Augstspiediena mazg. Bosch: [www.cenuklubs.lv]

Izmantošana galvenokārt auto mazgāšanai un varbūt žoga terases mazgāšanai.
Cena līdz 50 LVL ir tieši laikā.

Cik liela nozīme ir jaudai (1300W) un spiedienam (100bar), ja teorētiksi ar parasto sūkni man liekas ka 3bar jau tad kad mazgāju auto un terasi ir OK?

Paldies

Lustīgu Jums Jāņošanu!:)d

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: Rx (212.93.100.---)
Datums: 24/06/2012 18:43

Man tāds ir. Pirmajā gadā sabojājās kaut kāda maza, apaļa blīvīte pistolē. Nevarēju citu piemeklēt, aizbraucu uz garantijas remontu: Šie paskatījās virsū, atnesa jaunu no noliktavas, un kopā ar veco atdeva. Es nudien izbrīnījos: Tādas blīvītes ....Bosh.... un nevar jaunu uzlikt vecās vietā, mikro santīmus tā maksā.....Bet šie saka: Nav, mainām visu pistoli! Tā lūk. P.S. Tādas bliīves ir tajā pistolē vairākas, tā ka nu man ir rezerve ar visu pistoli. Tagad vismaz divus gadus nav problēmu. Par lietošanu: Pūš. Nosacīti stipri (nav ar ko salīdzināt). Bet mašīnai lielos dubļus nosit, bet smalko dubli no durvīm nē. Ar mačalku vajag . Bet mazgāšanu protams atvieglina, mazs ūdens patēriņš. Labāk nekā ar parasto spiedienu, šļūteni.

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: VW (81.198.108.---)
Datums: 24/06/2012 23:06

Paldies par info, laikam jau tur tas knifs slēpjās, jo lētāka manta jo vairāk detaļu, kuras nevar nomanīt ...

Rx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man tāds ir. Pirmajā gadā sabojājās kaut
> kāda maza, apaļa blīvīte pistolē. Nevarēju
> citu piemeklēt, aizbraucu uz garantijas remontu:
> Šie paskatījās virsū, atnesa jaunu no
> noliktavas, un kopā ar veco atdeva. Es nudien
> izbrīnījos: Tādas blīvītes ....Bosh.... un
> nevar jaunu uzlikt vecās vietā, mikro santīmus
> tā maksā.....Bet šie saka: Nav, mainām visu
> pistoli! Tā lūk. P.S. Tādas bliīves ir tajā
> pistolē vairākas, tā ka nu man ir rezerve ar
> visu pistoli. Tagad vismaz divus gadus nav
> problēmu. Par lietošanu: Pūš. Nosacīti stipri
> (nav ar ko salīdzināt). Bet mašīnai lielos
> dubļus nosit, bet smalko dubli no durvīm nē. Ar
> mačalku vajag . Bet mazgāšanu protams
> atvieglina, mazs ūdens patēriņš. Labāk nekā
> ar parasto spiedienu, šļūteni.

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 25/06/2012 00:22

Man ir mazāks Bošs, kam jāsūc arī no spaiņa, ko viņš gan dara simboliski. Sāka kaut kur iekšā ūdeni laist garām, garantijā pateica, ka tāpēc, ka pazaudēju sietiņu ieejas trubā (kuru nebiju pat pamanījis), tomēr apmainīja. Pēc tam baroju tikai caur vēl vienu ārēju filtru, kaut iedomājos, ka patiesā vaina varēja būt, ka iekšā bija palicis ūdens un stāvēja salā. Mašīnai vērts izmantot dažreiz apakšai - pirms pretkorozijas apstrādes vai pēc ziemas sāls, varbūt diskiem, virsbūvi vienalga jāberž ar schwammi. Bet neaizstājams augstspiediena sūknis ir piemēram betona virsmas attīrīšanai pirms nākošā slāņa vai apdares.

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: eb (80.233.222.---)
Datums: 25/06/2012 11:41

šaubos vai ir kāda augstspiediena mazgāšanas ierīce, ar ko varēs no švammes izmukt. ja nu vienīgi tādu, kas ņem ar visu krāsu nost.

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: karlo (195.13.200.---)
Datums: 25/06/2012 14:15

ar augstspiedienu forši ir nomazgāt putas, kuras iepriekš ar švammi esi uzklājis. :)
Un vēl forši ir notīrīt šīfera jumtu no sūnas.

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: Spuldzīte (46.109.140.---)
Datums: 26/06/2012 17:51

Lietoju Bosch Aquatak 1200 plus jau nuuuuu kāds 4 gads laikam.

Principā superpozitīva lieta - gan celmus no zemes izskalot, gan atraktos pamatus pirms apmešanas nomazgāt - kaļķu javas mūri ar šito jaukt labāk kā ar perforatoru :D

Pats izstrādājums ir ok - made in Italy, sūknim bronzas detaļas, resurss ir apmierinošs.

Pistole, augstspiediena uzgaļi utt gan no plastmasas, bet ja nekāpj virsū, nekas slikts ar viņiem nenotiek.

Galvenais - pēc sezonas viņu iekonservēt, ūdeni nolaist, iepūst kādu spray smēri (plastmasām piemēram PTFE, white grease, silikons utt)

Bija vienreiz, kad atstāju ūdeni uz pāris mēnešiem nelietojot - pistolē noslēdzošais virzulītis nokorodēja un ieklemmēja - atjaucu, iztīrīju, sasmērēju un iet atkal.

Ā - starp citu nomainīju tās blīvītes - piemeklēju no autodaļām - ja nemaldos, kautkāda opeļa aizmugurējo bremžu suporta remkomplekta :)

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 26/06/2012 23:35

Kur Tu tās smēres pūt - cauri visam ūdens traktam?

Re: Vai ir OK - Augstspiediena mazg. Bosch
Autors: Spuldzīte (---.bf.lu.lv)
Datums: 28/06/2012 10:27

pistoli smērēju, kad pārjaucu - nelielās devās tieši kur vajag

A "konservācijai" - atjauc nost ūdens filtru, paņem kompresoru 8 bar, uzliek gaisa pistoli ar garo snīpi, izpūš laukā visu ūdeni, ļauj notecēties, tad noliek horizontāli guļus, un uz 2 sekundēm ieslēdz un iepūš to spray

nekā paranormāla



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **  ********   **     ** 
 **     **  ***   **   **   **   **     **  ***   *** 
 **     **  ****  **    ** **    **     **  **** **** 
 ********   ** ** **     ***     **     **  ** *** ** 
 **     **  **  ****    ** **    **     **  **     ** 
 **     **  **   ***   **   **   **     **  **     ** 
 ********   **    **  **     **  ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727