UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: arre (195.13.169.---)
Datums: 12/03/2013 13:46

Efektīvas komerciāli izmantojamas ābolu preses spiež sulu ar tādu lietderības koeficentu, ka izspaidās paliek aptuveni 15% no ābolu sākotnējās masas. Lai to panāktu liela nozīme ir preses konstrukcijai un ābolu sasmalcināšanai. Ja ābols būs putrā, tad uzreiz aizsērēs filtraudums un neko tur nevarēs izpiest. Ja pa rupju, tad sulas izpiešanai būs nepieciešams milzīgs spiediens un bojāsies filtraudums, kas nav tik lēts (lavsāns). Ja presei darba gaitā kaut kas šķiebsies un lieksies - nekas labs nav gaidāms.

Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: vinš (78.84.64.---)
Datums: 12/03/2013 16:37

arre tu gadījumā neesi arī kooperatīvā zem nika arre?pazīstami neesam,bet ievērojis esmu..lab tas tā...|(kad aparāts būs gatavs, noteikti "atrādīšu"ari kooperatīvā)
efektīvas komerciāli izmantojamas spiedes arī maksā...jā ,tik tiešām no massas biezumas viss ir atkarīgs..man ir 25 litrīgā vītnes tipa spiede.Un ābolus maļu ar barības smalcināmo aparātu.Un kā es esmu novērojis ,tad viss ir atkarīgs no augļu šķirnes un gatavības pakāpes.Piemēram cidonijas-massa sanāk ideāla rupjuma,mežāboli-ideāli,parastie āboli -ciešami,pārgatavojušies āboli-putra...
un ej tu izspied to putru.Pieliekot pilnu 25 l spiedi pilnu ar to putru ,visu dienu vari spiest un tāpat neizspiedīsi sausu...tad nu es no koka uztaisīju ripas un liku starpā ,viena bļoda ābolu masas -koka ripa...utt. putra protams ietīta audumā.,tad vēl var,bet nu ātrums ir nekāds.tāpēc arī radās ideja par kko nopietnāku.Un starp tām restēm es varēšu pats regulēt man vajadzīgo biezumu...un principā nekam nekur nevajadzētu liekties.

Tēma bij par panniti vannīti!tad nu laikam palikšu pie koka!Paldies visiem par saturīgiem komentāriem un padomiem.Kād viss būs gatavs ielikšu kādu bildi.Veiksmi darbos!

Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: Jolanta Berzina (178.16.22.---)
Datums: 19/08/2013 22:48

Ieteiktu Sencor sulusspiedi. Maksa ap 30 Ls - visi parametri ka dargajam. Pati pirku Prisma.

Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: godo (178.16.22.---)
Datums: 19/08/2013 23:24

Labs apraksts. Brienu pa āboliem, un pārliecinājāt - tās ābeles jāzāģē nost. Vairākas tonnas puvekļu zemē katru gadu. Apēdam ap 20 kg. To varētu nopirkt par 10 Ls. Puse teritorijas glumi mēsli.

Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: editable (178.16.22.---)
Datums: 20/08/2013 08:19

Ja daudz āboli un garšo sula, tad jāspiež kvantumos un jāliek burkās(vai vīnā). Varu ieteikt sulu spiedējus Lielvārdē. www.sulas.lv

Re: pannīte sulu spiedei.
Autors: Miks (178.16.22.---)
Datums: 20/08/2013 14:15

es sarunāju ar čaļiem ceļazīmi
[www.facebook.com]
pie kam, ļoti labi darbojas skrūvju vietas, jo neļauj ietecēt sīkajiem gružiem burkā

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   **     **  **    **   ******  
       **  **     **  **     **  **   **   **    ** 
       **  **     **  **     **  **  **    **       
       **  **     **  **     **  *****     **       
 **    **  **     **  **     **  **  **    **       
 **    **  **     **  **     **  **   **   **    ** 
  ******   ********    *******   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727