UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Texoblock Grand Plus
Autors: loyola (88.135.134.---)
Datums: 29/05/2013 11:36

Labdien!

Būvēju māju un ir pienācis brīdis pasūtīt blokus. Līdz šodienai mana izvele (pēc pusgadu ilgam mocībam) bija Aeroc EcoTerm Plus 375. Bet šodien, piezvanot pārdevējam uzzināju, ka arī Texoblock tagad tirgo ar līdzīgiem blokiem (300kg/m3, siltumvadītsp. koef. 0,07 W/mk), kas saucas Grand Plus. Es gan par tiem neko nezīnu un pārdošanā vēl neredzēju. Var būt kāds ir jau saskāries?

Paldies.

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: Ugis A. (212.142.125.---)
Datums: 29/05/2013 12:25

Sveiks Loyola,

Var uz TEXOBLOCK rūpnīcu zvanīt un precizēt, cik man zināms jaunā sērija tik tiešām saucas TexoBLOCK Grand Pluss (tikai blīvums 350kg/m3, siltumvadītsp. koef. 0,084 W/mk) , ir jau pieejams sākot ar platumiem 240,300,375 un 400mm un protams priecē bloka augstums 250mm nevis 200mm.

Aktīvā pārdošanā jābūt jau tuvākajās dienās :-)

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: Niks (83.136.136.---)
Datums: 29/05/2013 15:53

Nelobēju nevienu gāzbetona ražotāja, taču varu padalīties ar tenkām, ka "zaļie" ražo iespējams labus gāzbetona blokus, taču viņiem neesot tādas kvalitātes kontoles par katru saražoto partiju, kā tas ir Ytong vai Aeroc. Līdz ar to teorētiski ne vienmēr nopērkot "zaļos" blokus jūs nopērkat produktu ar tādām tehniskajām īpašībām, kāds ir rakstīts katalogā. Man kā amatierim bija svarīgs Aeroc tehniskais atbalsts (konsultācijas), kas Texoblock gadījumā ir salīdzinoši šavks. Tāpēc savā izvēlē paliku pie Aeroc.

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: Ugis A. (178.16.22.---)
Datums: 30/05/2013 13:51

Nekomentēšu par "zaļo" tehnisko atbalstu, ceru tik ka savā mājas lapā vismaz viņi info drīzumā sakārtos un atjaunos. Cik esmu dzirdējis , ka jebkurš kas pats ir griezies pie "zaļajiem" pēc padoma/risinājuma, atbildi saņēmis un viss rullē. Jāpiekrīt ka viņu sniegtās produkcijas/info klāsts patreiz nav tik plašs kā "orandžajiem", bet tur ir arī savi plusi - amatierim/celtniekam nemaz nevajag super truper dārgo (kā ar rokām nedēļu pa vienam gabalam taisītu) Hard vai Aqustic bloku, viņam 99% gadījumos vajag kvalitatīvu, siltu, izturīgu un precīzu bloku, minimālu darbarīku kompletu līdzi, labu līmi, kā arī operatīvu piegādi uz objektu...nevis līdzi jau "piedāvājuma pakā" i jumtu i padomu ko uzcelt un vēl celtnieku/padomdevēju brigādi komplektā , kā to piekopj "orandžie".
Pielietojums gāzbetonam nav nekas supersarežģīts vai pēdējās kosmosa tehnoloģijas izmantotas :-) . Tāds superliels ķieģelis, viegli apstrādājams, precīzs, ātrs mūrēšanai, tik tiešais lietus diezko nepatīk.
Aeroc nebija sliktākā izvēle, bet nenoliedzami "zaļie" nāk virsū un krietni uzlabojuši savu kvalitāti/servisu.
Ytong "dzeltenie"- nav slikts, arī pārbaudīts - tik no Polijas jāved un uzvietas pāris paletes ja pietrūkst nenopirksi.
Vēl jau arī Roclite- ex SILBET jeb "zilie" parādījušies - kāds grib ko nokomentēt, kā ar tiem strādāt amatierim kas ceļ privātmāju reizi divos gados no gāzbetona?

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: loyola (178.16.22.---)
Datums: 30/05/2013 16:38

Es jau cenu ziņā vēlos Texoblock, jo daudz izdevīgāk sanāk. Agrāk kaut liela starpība bija starp tiem siltuma radītājiem un es droši zināju, ka vēlos Aeroc'u
Ehh, būšu viena po pirmajiem, kas izmēģinās jaunus :)

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: Ronalds_ (178.16.22.---)
Datums: 30/05/2013 19:25

Būvēju māju no Yong blokiem (pats mūrēju), bet pāris vietām nepietika un nopirku vienu paleti TEXOBLOCK.

Par siltuma rādītājiem nezinu, bet bloku precizitāte bija kā diena pret nakti. Zāģēju texo ar lentzāģi un brīnījos kāpēc nesanāk taisni nozāģēt - rūpīgi pamērīju - šķībs / greizs tas bloks. Ne jau daudz, kāds milimets, divi. Ytong var krāmēt gandrīz bez līmeņrāža - sanāk taisna siena, bet ar texo nekas tamlīdzīgs neies cauri.

Bet nu - ja mūrē brigāde pa vienu cenu - kāpēc gan ne? Bet vieglāk ir uzbūvēt māju no Ytonga vai Aeroc nekā no texo.

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: KristapsD (178.16.22.---)
Datums: 02/02/2015 21:22

Sveiki,
varbūt vēl kādam ir pieredze ar Texoblock pēdējā gada laikā un var padalīties? Tiešām tā ģeometrija pieklibo?

Re: Texoblock Grand Plus
Autors: merv (85.10.211.---)
Datums: 12/08/2016 23:38

Man bija pieredze ar texoblock grand 400, principā nekādu vainu, dažiem blokiem bija starpība izmēros, bet ja normāls celtnieks, tad nekādu vainu. Var ņemt!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  ********  **    ** 
  **   **   ***   **   **   **   **    **  ***   ** 
   ** **    ****  **    ** **        **    ****  ** 
    ***     ** ** **     ***        **     ** ** ** 
   ** **    **  ****    ** **      **      **  **** 
  **   **   **   ***   **   **     **      **   *** 
 **     **  **    **  **     **    **      **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727