UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Matracis gultai
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 09:44

Kam ir lielaka pieredze ar matracu maiņu un kurš ir papetījis šo tirgu ? Ir pienacis laiks pirkt matraci 180*200 jaunajai gultai, bet nekādi nevaru nonakt pie secinājumu ko izvelēteis un paguļot uz matračiem arī nemāku pateikt kas patīk kas ne :) Tā cenu katigorija kur skatos 300-500 Ls

Ir kādam mājās IKEA matraci tas tak aiķēris ir, bet nevar sadomāt

Un ko izvelēties atsperu vai putu matraci ?

Re: Matracis gultai
Autors: Jankouzs (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 11:19

Ieteiktu aizbraukt uz veikalu čehu matrači,kas atrodas uz brīvibas ielas! Esam ļoti apmierināti,tur cilvēks ir ļoti zinoš un pakonsultēs no a-z!izguldīs visa veida matračos!Mēs kādus 10 matračus iemēģinājām nezinot ,cik kurš maksā,jo kā mums teica zinot matrača cenu izjūtas tajā ieguļoties var mainīties!Finālā,tas kurš maksāja viss dārgak mums vismazāk bija paticis!Beigās paņēmām putu matraci 1600x2000 par aptuveni 220ls un esam ļoti apmierinati!

Re: Matracis gultai
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 12:00

Man atsperes labāk tīk par putām, pirms nu jau vairākim gadim paņēmu no OSSOV multipocket atsperu matraci. Arī esam ļoti apmierināti :)

Re: Matracis gultai
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 12:05

Paldies par atbildi būs jaaizbrauc uzmest aci, bet mani mazliet biedē tas ka majas lapa bija parsvara putu matrači...kā ir nav ta ka viņi sviedrē ?

Re: Matracis gultai
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 12:07

Ja pierod pie kada matrača, tad ļoti grūti līdzvērtīgu atrast! Vai nu par cietu ( nekas, pie tā var pierast un ir pat labāk- taisnaka mugura...), vai nu par mīkstu ( mugura ieliecās un sāk neganti sāpēt...un sāp ilgi, pie ta praktiski nevar pierast...Tāpēc vajag kaut kā pašam izveidot cietības parbaudi, lai nopirktu vēlamo. Kā piemēram, iesēžās un pamēra iesēšanaš dziļumu...vai kaut kā tamlīdzīgi. Materiāli jau ir sekundāri.

Re: Matracis gultai
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 12:34

Nu ja ta ir ka paskatās tie matraču tirgotaji ir tik daudz..vajprāts un visi dzen vienu pasaku. ka matracis neizgulesies 10 gadus..var jau but ka kopsh pedejo reizi pirku matraci pirms 6 gadiem ir kas mainījies tehnalogijas, bet matracis kas man ir tagad ir pabriesmīgs:) Toreiz pirku 220 el ve un razotaja protams tur virsu nav

Re: Matracis gultai
Autors: jtdesign (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 15:53

Atsperu matraci.
To, kur katra atspere savā maisiņā.

180x200 cm ir nelabs izmērs atsperu matracim, iespējama atsperu izslīdēšana tik platam. Saprātīgāk ir ņemt divus 90x200cm. Arī tad, kad viens no gulētājiem (smagākais) pagriežas, otrs (vieglākais) matrača kustību (labs matracis labi viļņojas, kaut ne tik traki kā ūdensgulta) dēļ nekrīt no gultas ārā. Atstarpe mūsdienu matračiem attiecīgā gultā (matračus ieliek tādā kā kastē) ir tikai nosaukums, ne fiziski taustāma lieta. Vēl var pa virsu likt pilna izmēra virsmatraci (līdzīgs uzmācīgi reklamētajam dormeo).

Re: Matracis gultai
Autors: Praktiķis (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 17:21

Neko jaunu nepateikšu-jo cietāks matracis,jo labāk. Pats guļu uz līmētas priedes dēļu klāja kas uzlikts uz parasta matrača(parasti cilvēki liek otrādi) Nebija viegli pierast(tas nav priekš visiem),vajadzēja aptuveni gadu.Rezultātā esmu aizmirsis ko nozīmē muguras sāpes. Tagad gulēt parastā gultā ir diezgan apgrūtinoši.Varbūt nav īsti pa tēmu,bet man atkrīt lieki izdevumi matrača meklējumos.

Re: Matracis gultai
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 19:53

Es tiko iepirku matraci, gan pēc ilgas un pamatīgas izpētes. Izvēle krita uz IKEA. Ja par atsperēm vai putām runājam - cik no paša un citu un vēl forumu pieredzes - tas jau itkā vairs pat netiek apspriests - tikai un vienīgi putu. Atsperu ilgākā laika sprīdī ir garām, jo agri vai vēlu viņas izļurkājas. Turklāt putinieku var laiku pa laikam apgriezt otrādi, tādējādi vēl paildzinot tā mūžu.
Ņēmu lateksa matraci, bet IKEA ir tāda specifika, ka labs viņiem ir tikai pats dārgākais - vismaz tā visi saka. Un tā kā matraci pērk ilgiem gadiem, nolēmu neriskēt un arī pirkt to pašu dārgāko.
[www.ikea.com]
Kad šamo atveda - biju skeptisks, jo baigais ļureklis, neskatoties uz pamatīgu cenu - ja nemaldos, ap 800 LVL. Bet gulēšana ir super, neesam nožēlojuši ne sekundi.

Re: Matracis gultai
Autors: Jankouzs (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 20:35

Ļoti daudz ko nosaka,kādas ir gultai restes,vismaz mums teica,ka obligāti jāņem tādas savelkošas restes,tad viņas saregulē,kā pašam labāk,kurās vietās stingrāk savelk,kurās vājāk,vismaz mums teica ka tas ir ļoti svarīgi-tās restes,kā neatņemama sastāvdaļa,viņas ir uz vietas Čehu matračos ,mēs paņēmām no lētākajām kaut kur ap 30ls,bet bija protams arī dārgākas!To putu matraci ne tikai var,bet ik pa laikam ir jāapgriež otrādi!Par svīšanu mums prasīja,vai ir jau gulta iegādāta,jo nevar viņu likt uz grīdas un gulēt,kā pagaidu variantā,jo tad tas matracis neelpojot!Bet tas tā ko atceros ko mums teica,tur jābrauc pašam un jāizrunā viss,man ļoti patika atieksme un viss pārējais!

Re: Matracis gultai
Autors: JP73 (178.16.22.---)
Datums: 27/11/2013 22:01

n tos gadus njemam matrazus eliza K uz deglava ielas pie tilta, pasji razo - var pameegjinaat ar kokosu, bez, lielie izmeeri parasto njemaam 200 reiz 220 cm. ja njem 2 gb, kaa viens ieteica, nebuus eerti guleet deelj rievas pa vidu…, cenas demokraatiskas, ja buus interese padod zinju procentus 10 veel dabuusju nost...

Re: Matracis gultai
Autors: vints (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 07:49

Ja man būtu jāguļ uz matrača bez atsperēm, tad būtu jau sen invalīds. Paguļot pāris naktis uz lēta dīvāna, sāp mugura visu dienu un esmu neizgulējies. Un vēl tā plastmasas tvaiku elpošana. Tikai 2 šauros ar kokosiem, kā jau augstāk minēts, jo vidus joslai nav nozīmes, bet stingrībai un nesašūpošanai gan, un apakšā kvalitatīvus elastīgos dēlīšus, nevis kādus lētos, kas nelokas.

Re: Matracis gultai
Autors: Viesturs470 (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 10:02

Stopiņu ielā 5 ir uznēmums Metālserviss un viņiem ir arī veikals, kur var pasūtīt dažada veida un izmēra matračus.
Domāju, ka liela daļa no viņu produkcijas tiek tirgota zem citiem zimoliem ar attiecīgiem "stāstiem un cenām" !

Re: Matracis gultai
Autors: No malas (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 15:37

Atbalsti Latvijas preci! Uz vietas ražoti vairāka tipa atsperu matrači ar kokosu un bez. Var visos iegulties un pamēģināt. Jau gadus 5 guļu uz matrača, kurš iepirkts Eliza K pie Deglava tilta. Senči vel ilgāk. Nekādas vainas. Rekomendēju.

Re: Matracis gultai
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 18:36

Atšķirība tik tāda, ka, ja tā pati IKEA savam dārgajam galam raksta, ka matracis ir 85% no dabīgā lateksa, tad es tam ticu. Ko mūsu bāleliņš ieliek tur iekšā par lielu naudu - tas nu nav zināms.

Re: Matracis gultai
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 19:07

Pirmajā momentā ir viss vienalga, kādas uzbūves ir matracis! Galvenais ir tā cietība/atsperīgums/ērtība guļot. Sekundāri: tā elpošana. Elpošanu tā vienkārši novērtēt nav iespējams, bet ja zini ka elpo...tad zini, ka labāk būs. Būtiska arī paliekošā deformācija pēc iespieduma, reakcijas ātrums uz iespiedumu. Elastības koeficients.....Līdz ar to, nav viennozīmīgas rekomendācijas. Sen bija Discovery raidījums par matraču ražošanu kādā slavenā firmā, kas taisa ļoti labus matračus....Tad tajā tika lietotas atsperes, nosacīti mazas, katra savā kustību šūnā, precīzi ievietota un sastiprināta, kam virsū dabīgā materiāla spiedienu izlīdzinošie matriāli, elastīgie pārklāji, precīza izgatavošana, dažāda mīkstuma, lieliska plakanuma līdz pašām malām... Kura no minētajām firmām tādus ražo????????

Re: Matracis gultai
Autors: Didims (178.16.22.---)
Datums: 28/11/2013 23:48

Es kādreiz priekš bērniem paņēmu tai pašā Eliza-k 5 cm lateksa matračus ar uzšūtu apvalku. Kokosus un citus materiālus, kur putekļi var krāties neņēmām dēl alerģijām. Dažreiz arī man sanāk bērnu gultās pagulēt. Man patīk.
Bet, ja muguras sāp, tad matracis jau nu gan nebūs tas, kas to saglābs. Varbūt tikai iluzori un tad ar tikai uz kādu laiciņu.

Re: Matracis gultai
Autors: khe (178.16.22.---)
Datums: 29/11/2013 07:44

Kādi 6g Pils matracim - ne vainas. Atsperes atsevišķas, pastingras. Cik atceros, tad prasīju no dabīgiem materiāliem, bet gan jau kautkas ir sintētisks, bet pret Goretex(piemēram) šodien arī nevienam nav iebildumu, izņemot varbūt ugunsdzēsējus.

Re: Matracis gultai
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 29/11/2013 12:07

Nekādā gadījumā nepērc Metālservisa preci, izjūk pec gadiem trijiem. Vislabākās atsauksmes par Vitaniks (veikals Brīvības 180). Par atsperu pakošanu atseviškos maisos utt, - tīrais mārketings, efekta nekāda.

Re: Matracis gultai
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 29/11/2013 12:31

Ja atsperu pakošana atsevišķos maisos ir tīrais mārketings, tad kāpēc to dara?.Kā piemērs ir te: [www.hastens.com]

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   ********   *******   **    ** 
       **  **     **     **     **     **  ***   ** 
       **         **     **     **         ****  ** 
       **   *******      **     ********   ** ** ** 
 **    **         **     **     **     **  **  **** 
 **    **  **     **     **     **     **  **   *** 
  ******    *******      **      *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727