UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Labākās briketes kurināšanai
Autors: Kasparam (178.16.22.---)
Datums: 05/01/2014 17:58

Apkures sezona ir pilnā sparā, malciņas krājumi palēnām rūk. Gribu savu kamīnkrāsni pakurināt ar birketēm. Pamēģināju ar Depo nopērkamajām skaidu briketēm - skatos, ka padaudz skuju koku skaidu sastāvā Pat smaržo pēc sveķiem. Arī pelnu daudz. Tā kā drīz beigsies iepakojumi, skatos pēc kā cita.

Padalieties ar, kādām briketēm Jūs kurināt? Ir doma tagad izmēģināt visādas, atrast sakarīgākās un pavasarī iepirkt nākamajai sezonai lielāku apjomu.

Kā ir ar kūdras briketēm, ogļu briketēm. Ir mēģinātas? Kādas atsauksmes?

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 05/01/2014 18:28

Viens kaimiņš pasācis ar kaut ko kurināt, kas nenormāli voncī - sajūta tāda it kā ar vecām lupatām un plastmasām kurinātu - kas tas tāds varētu būt? Malkas dūma smeķis var pilnīgi ar kaifu ieelpot, bet šitā smirdoņa ir briesmīga - varbūt tā nāk no kādām briketēm?

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: Kasparam (178.16.22.---)
Datums: 05/01/2014 18:31

Saulespuķu čaulu briketes :)

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: Raimis12 (178.16.22.---)
Datums: 06/01/2014 06:28

Pats pērku briketes no ražotāja un cik saprotu svarīgi ir lai tajās būtu ēveļskaidas nevis šķelda. Ražotāja veikals Maskavas iela 106, nezinu gan vai viņi arī veikalā pārdod briketes, jo tas ir kokmateriālu veikals, pats pēc briketēm braucu pa tiešo uz ražotni Baložos.

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 06/01/2014 10:07

Ja atmiņa neviļ, par kūdras briketēm lasīts, ka esot ļoti nepatīkami pelni. Mēģinājis gan neesmu.

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: Jankouzs (178.16.22.---)
Datums: 07/01/2014 20:56

Nu ir tām kūdras briketēm savāda smaka kurinot un padaudz smalku pelnu,bet nu es kurinu ar viņām jau otro gadu,bet tikai viņas ir jājauc ar malku vai skaidu briketēm,es savā katlā iemetu pus paku skaidu briketes un veselu paku kūdras briketes,kurās ļoti labi,karstums labs un ar pavērtu gaisa padevi ar švunku degot kurās kādas 2,5-3 stundas,bet tā ka katlā ir vismaz 80 grādi,bet ja būtu noslāpēts katls,tad jau vilktu krietni ilgāk!Vismaz man šķiet krietni ērtāka kurināšana nekā ar malku,vienīgais mīnus izdedži,kas katru dienu jāizgrābj!No sākuma ,kad sāku kurināt ar kūdras briketēm mājās bija smaka smaka,pēc katras papildināšanas,bet tagad esmu tā piešāvies,ka nekādas smakas praktiski nav! Briketes ir Igauņu,tirgo firma Sangla,viņiem arī ir skaidu briketes!

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: Jankouzs (178.16.22.---)
Datums: 07/01/2014 21:01

Vienīgi kamīnam kūdras briketes gan nebūtu labākais variants!

Re: Labākās briketes kurināšanai
Autors: ingotenglish (45.87.243.---)
Datums: 11/01/2023 10:40

Dedzinot tās kūdras granulas, rodas savdabīga smaka un smalki pelni, bet es jau otro gadu tās dedzināju. Vienīgā prasība ir, lai tie būtu sajaukti ar malku vai briketēm; savā katlā es izmantoju pusi pakas brikešu un veselu brikešu paku. Ļoti labi, siltums ir labs penalty kick online, un ar atvērtu gaisa padevi tas deg apmēram 2,5-3 stundas; tomēr temperatūrai katlā jābūt vismaz 80 grādiem



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******   **         **    **  **       
 **    **  **    **  **    **    **  **   **       
 **        **        **    **     ****    **       
 **        **        **    **      **     **       
 **        **        *********     **     **       
 **    **  **    **        **      **     **       
  ******    ******         **      **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727