UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

mājas plāksne
Autors: robijs (178.16.22.---)
Datums: 14/01/2014 19:57

Noteikumos rakstīts, ka mājas plāksnei jābūt uz zila fona baltai, gaismu atstarojošai krāsai vai plēvei. Vai tas varētu būt domāts, ka tā ir tā speciālā krāsa, kam gaismu atstaro mikroskopiskas stikla lodītes un, kuru lieto ceļa zīmēs? Faktiski gaismas atstarotājs? Liekas, ka neesmu nekad nevienai mājai tādu redzējis. Un nevienā mājas plākšņu firmu piedāvājumā nekas tāds gan nav minēts?

Re: mājas plāksne
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 14/01/2014 20:16

Iemetu populārākājā meklētājā "māju norādes atstarojošas", visi pirmie rezultāti piedāvā
-uz zilā fona
-atstarojošs uzraksts
-kompozītais alumīnija panelis ar atstarojošu plēvi
tālāk bij slinkums pārbaudīt.

Re: mājas plāksne
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 14/01/2014 20:42

Ja Tu Vecrīgā dzīvo, tad vēl varētu saprast, bet privātmājām to plāksni tak neviens nekad neskatās. Man arī pie nodošanas vajadzēja - uz krāsainā tintes printera uz A4 izdrukāju, ielaminēju, pieskrūvēju un nu jau otro gadu kā jauna - pa gabalu nezinātājs nekad nepateiks, ka "krutka".

Re: mājas plāksne
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 14/01/2014 20:43

[www.nikagroup.lv]

izskatas ka te piedava en veidus

Re: mājas plāksne
Autors: Enrike (178.16.22.---)
Datums: 17/01/2014 11:02

Es neteiktu gan ka neskatās tās plāksnes. Man Ķekavā pašvaldības policija piebrauca pie mājas un izteica brīdinājumu ka nav redzams mājas nosaukums , iedeva mēnesi novērst problēmu - ja ne sods .
Pie tam katrā pagastā ir pieņemti šo plākšņu izmēri un standarti , jebkādu pielikt neder - 100% " mums tēvzeme tāda :O( " vēlāk piečakarēsies ka nav pagasta standarts - es neriskēju pieliku pēc standarta ( tikai pāris kantori nepieciešamos izmērus suportēja ) - lūk tā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********   ******   **    **  **    ** 
 **        **        **    **  **   **    **  **  
 **        **        **        **  **      ****   
 **        ******    **        *****        **    
 **        **        **        **  **       **    
 **        **        **    **  **   **      **    
 ********  ********   ******   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727