UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Plastikāta logu regulēšana
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 01/02/2014 17:23

Vairākiem nesen uzstādītajiem plastikāta logiem pūš garām starp rāmi un vērtni tieši pa vidu starp eņģēm. Vai ir iespējams šajā loga daļā pieregulēt piespiešanas spēku?

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: boocis (178.16.22.---)
Datums: 01/02/2014 20:24

Atverot logu, ir tādi apaļi rimbuļi vidū regulējami ar 6kanti-uz ekscentru. Paregulē tos-ja nelīdz, tad skaties, vai nevajag pārskrūvēt augstāk/zemāk tos knibuļus pie paša loga rāmja-to, kur tas ekscentrs aizķeras.
P.S. ļauj minēt-logi no lētā gala-Poļu vai kks līdzīgs?:)

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 02/02/2014 21:32

Tie rimbuļi ir vērtnes otrā pusē(roktura pusē), augšējais un apakšējais (virs/zem vērtnes arī roktura pusē. Baidos, ka eņģu daļā nepiespiedīs, bet nu izmēģināšos.

Logi ar Geneo profilu, trīskāršā stikla paketi no AVU logi, kas Bauskā - šķiet, ka dārgais gals tomēr.

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 03/02/2014 10:08

To J: Izskatās ka te tiek Pacelts AVUlogu Eļļas traips medus mucā ! Man arī ir tieši no viņiem likti logi un arī saskāros ar to problēmu...Man ir viens maziņš logs(šaurs, bet garš) Vannas istabā GENEO PHZ Profilu...Es grozīju to rimbuli, bet man aizdomas ka ka viņi ir bish nohaltūrejusi vai aizmirsuši , bet man uz tās plaknes kur ir eņģes ir ielikts tikai viens pievilcējsTuvak aukšējau daļai un līdz ar to apakšu tā īsti nemaz nepievelk...un nevar jau pievilkt jo nav kam...

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: amatniecins (178.16.22.---)
Datums: 03/02/2014 10:19

logu regulēšana redzama šeit - [www.varupats.lv]

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 03/02/2014 21:19

Paldies, šo biju redzējis, bet problēma tāda, ka tajā vērtnes pusē, kur ir eņģes ekscentru nav. Laikam drīzāk bija jājautā vai var piespiešanas spēku pieregulēt vēl ar kaut ko citu?

Re: Plastikāta logu regulēšana
Autors: Andris_ (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2014 22:23

Saņemies un uzzvani tam, no kura tos logus pirki. Lietai vaidzētu atrisināties, ja vien ir pareizi iemontēts (ir bijuši kadījumi, ka logi nav ielikti līmenī vai loga balstījums apakšā nav pareizs - piemēram - starplika ielikta tikai pa vidu...)

Normāli ir, ja iegādātajam logam nāk līdz:
- Montāžas instrukcija (šeit var atrast, kā tos logu pieregulēt).
- Lietošanas instrukcija (šeit var atrast, kas jādara, lai logus pēc 2 gadiem varētu normāli atvērt).



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   ********   **        **    ** 
 **     **  **    **  **     **  **         **  **  
 **     **  **        **     **  **          ****   
 **     **  **        **     **  **           **    
  **   **   **        **     **  **           **    
   ** **    **    **  **     **  **           **    
    ***      ******   ********   ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727