UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

gultni mainot
Autors: rajs (178.16.22.---)
Datums: 09/02/2014 15:58

Vai mainot gultni veļasmašīnai, kurai plastmasas bāka skrūvējas vaļā pa vidu, tā vispirms visa jāizceļ ārā pa augšu, vai domāts, ka atskrūvē un izceļ tikai aizmuguri, lai izdabūtu vecos gultņus ārā? Cerams, ka kāds to nupat ir darījis...

Re: gultni mainot
Autors: gints_ (178.16.22.---)
Datums: 09/02/2014 16:09

Es, kad mainīju savai, dabūju to visu "barabānu" izņemt ārā, un tikai tad viņu varēja normāli pāršķelt uz pusēm. Bet iespējams dažādiem modeļiem atšķirās tā lieta.

Man toreiz izjaukt izdevās, bet veco gulti, pat sirsnīgi klapējot ar amuru, ārā dabūt nevarēju. Nācās vien vest uz darbnīcu.

Re: gultni mainot
Autors: rajs (178.16.22.---)
Datums: 09/02/2014 16:24

Man Zanussi 3 g. veca.

Re: gultni mainot
Autors: rajs (178.16.22.---)
Datums: 10/02/2014 09:43

Esmu kādas 7 reizes mainījis gultni dažādām veļas mašīnām, bet ārā nekad nav bijis jāceļ. Faktiski tam jābūt primārajam kritērijam, izvēloties jaunu veļasmašīnu.

Re: gultni mainot
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 10/02/2014 20:47

gints_, mazo gultni izsitu salīdzinoši viegli, ar lielo gultni gāja grūtāk - izdauzījos visu vakaru, tā arī vairāk par pāris mm neizsitās. Sapūtu WD40, nākamajā vakarā mēģināju vēlreiz - tad gan sanāca. Iekšā iedauzīt bija tik pat grūti kā izsist ārā :)

rajs, cik skatījos dažādus youtube video, tad faktiski visām bija jāceļ ārā. Un visām tas bija izdarāms visnotaļ elementāri. Es teiktu, ka tas ir pēdējais, uz ko būtu jāskatās, izvēloties jauno veļasmašīnu. Galu galā, tas ne tikai ir elementāri izdarāms, bet to procedūru ir jāveic max 1 reizi 5 gados (ja paveicas, tad retāk).

Re: gultni mainot
Autors: rajs (178.16.22.---)
Datums: 11/02/2014 09:20

Viņi jau ceļ ārā varbūt dažus tikai filmēšanas ērtību dēļ. Es esmu tā pieradis, nomainīt neceļot ārā, ka tagad man krīt uz nerviem, ka pēkšņi jādara dubult darbs - gan pilnībā jāizjauc, gan jāmaina gultnis. Agrāk bija tikai uz ātro jānomaina gultnis. Faktiski formula vienkārša - jāskatās, lai tas saucamais zirneklis ar gultņiem ir pieskrūvēts bākai ārpusē. To lielākai daļai var redzēt kaut vai no apakšas. Dārgajām gan apakša ciet.
Ja mazgā katru dienu gandrīz, tad sākumā pēc 3 gadiem, bet vēlāk pē 2 gadiem jāmaina. Lētajām un vidējām. Un, ja vairākas, tad sanāk visu laiku ar to ņemties.

Re: gultni mainot
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 11/02/2014 09:35

Nē, ar filmēšanas ērtībām tur nebija sakara. Par 2-3 gadiem - mūsējā whirlpool laikam 7-8 gadus izturēja, kamēr nesāka trokšņot. Domājams, ka tā ir lētā/vidējā gala. Katru dienu gan netiek lietota, varētu būt katru otro dienu. Teorētiski jau varēja viņu jaukt jau pirms dažiem gadiem, mainīt gultņus, blīvslēgu, smēri. Tagad ir aizdomas, ka gultņi nobeidzās tikai tāpēc, ka smēre sen jau bija izskalota. Bet vai ir vērts to darīt tikai darīšanas pēc?

Kā izskatās zirneklis, kas pieskrūvēts bākai ārpusē? Kā tas vispār iespējams?

Re: gultni mainot
Autors: Begemotc (178.16.22.---)
Datums: 11/02/2014 20:52

oo, te veļas mašīnu spečuki novākušies... :)

Kas par vainu, ja veļene izmazgā, bet uzkarās pirms ūdens izlaišanas... Viss pārjaukts, sūknītis griežas, visas trubas tīras. Ārzemju forumos minēts, ka vaina ir durtiņu aizslēgmehānismā... ka tas jāmaina. Nu hvz, vai potenciālam durtiņu gļukam jāparādās tieši programmas vidū.

Re: gultni mainot
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2014 20:05

Manam Indesitam kļūdas ūdens uzņemšanā/izsūknēšanā novērsu padauzot pa spiediena devēju. Apaļš balts štruntiņš labajā pusē, pašā korpusa augšdaļā, uz leju aiziet divas mīkstas caurulītes, uz automātiku daži vadi. Devējs nosaka ūdens esamību un līmeni mazgāšanas tvertnē.

Re: gultni mainot
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2014 20:10

Caurulītēs vajag iepūst gaisu, varbūt lejā kas iesprūdis.

Re: gultni mainot
Autors: zuns (---.deac.net)
Datums: 24/04/2014 16:35

Kā, attaisot tikai aizmugurējo paneli iespējams saprast, vai gultnis mainās vai jāmaina viss barabāns,, man hotpoint aquarius veļas mašīna. Pusgadu nogāja, pirkta uk akcijā, tagad grab, kā traka, dienā gan iet 3-4 reizes(ļoti bieži)...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **   ******   **     ** 
 ***   ***  **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **** ****         **  **     **  **        **     ** 
 ** *** **   *******   **     **  **        **     ** 
 **     **         **   **   **   **        **     ** 
 **     **  **     **    ** **    **    **  **     ** 
 **     **   *******      ***      ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727