UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Tek logi!
Autors: Cobra4 (---.100.159.home.M1.0.lan.mits.lv)
Datums: 01/11/2005 02:56

Sveicināti! man ir milzīga problēma! Sākumā tam nepieveersu tik lielu uzmanibu, bet nu jau kljuust neciesami. esmu izremonteejis 602 seerijas 3 istabu dziivokli 9 staavaa. Saakoties aukstam laikam, mani logi no iekspuses ne vien noraso, bet konkreeti tek. esmu pat meeginaajis njemt nost bliivgumijas, bet taapat, varbuut ja visur norautu pavisam, kljuutu, labaak, nezinu, bet tek ne pa jokam. man nav jaunie pakesu logi, man veel ir orginaalie vecie labie koka logi. Saprotu, ka tas kondensaats rodas no sliktas gaisa cirkulaacijas, bet ko reaali dariit? jaa, domaaju, ka saistiibaa ar to, man veel griesti saak palikt melni, dzelteni, pie aarsienaam, tiesi stuuros, bet ar ne visos, tikai tajos, kur nav radiatoru. Domaaju, ka gan logiem, gan griestiem ir saistiiba! Ko dariit? Vairaak interesee profesionaalju viedoklis, vai viedoklis no tiem cilveekiem, kas ar to ir saskaaries.
Ieprieks jau pateicos par padomu!

Re: Tek logi!
Autors: marisaima2004 (159.148.166.---)
Datums: 01/11/2005 03:26

ka tik nav kaada vaina fasaadei,vai dzeltenas paliek aarsienas?

Re: Tek logi!
Autors: žorix (80.233.198.---)
Datums: 01/11/2005 04:50

Strauji sāc domāt strauji par ventilāciju. Tā ne tikai atrisinas šo tavu mitra gaisa problēmu (izskatās, ka tev ir tieši šī pamatproblēma) bet uzlabos vispārējo klimatu.

Re: Tek logi!
Autors: mazais vatenieks (80.233.228.---)
Datums: 02/11/2005 05:25

A es visiem staastu, ka siltinot ar vati no ieksspuses un liekot tvaika izolaaciju siena elpo-izraadaas nekaa. Jaasaka saviem bosiem.

Re: Tek logi!
Autors: Catchme (62.85.15.---)
Datums: 02/11/2005 19:46

uz palodzeem traucinjus ar rupjaa maluma saali



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********  **     **  **    ** 
 ***   ***  **     **  **        ***   ***  **   **  
 **** ****  **     **  **        **** ****  **  **   
 ** *** **   ********  ******    ** *** **  *****    
 **     **         **  **        **     **  **  **   
 **     **  **     **  **        **     **  **   **  
 **     **   *******   **        **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727