UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: Oļegs (193.68.87.---)
Datums: 14/11/2005 16:40

Labrīt!
Es grību uzcelt uz sava zemes gabala (kur pagaidām nekas nav) nelielu vasaras māju-pirti. Visi dokumenti ir savākti uz atdoti arhitektam lai uztaisītu projektu. Tas būs guļbūve 7 x 8 m. Jautājums:
1) vai tad, kad projekts būs gatavs, vai es varu pats uzsākt celtniecību bez jebkādiem būvuzraigiem?
2) vai es pats varu, pēc projekta datiem, atmērīt no zemes robežām starta punktu pamatu celtniecībai vai būs jāizsauc kaut-kādu (tad kādu?) dienestu, kas man to izdarīs?

Paldeis.

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 14/11/2005 16:48

ja pats māki mērīt zemi un vadīt darbus, tad kādus vēl tur dienestus?

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: xxxx (80.233.198.---)
Datums: 14/11/2005 17:01

var pats, bet tad būvatļaujā tā arī raksta - "paša spēkiem", mana pieredze Ādažos.

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: Oļegs (193.68.87.---)
Datums: 14/11/2005 17:07

Vai ar starta punktu pamatu celtniecībai tur nav ta, ka vienkārši atmērīt no zemes robežām vajadzīgo distance ar metro mēru un viss?

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: andrek (81.198.143.---)
Datums: 14/11/2005 23:44

Atbilstoši LV būvniecības likumdošanai par pamatu nospraušanas pareizību sastāda aktu, ko paraksta pasūtītājs, projekta autors un zvērināts mērnieks- akts turpmāk glabājas objekta dokumentācijā sākumā būvvaldē, pēc tam Valsts arhīvā- mūžīgi.

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: xxxx (80.233.198.---)
Datums: 15/11/2005 00:50

likumdosānu pagaidām pie pakaļas. Nav ko čakarēt savu dzīvi un piesārņot Valsts arhīvu. Atmēra un rok i viss.

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: magda (80.232.236.---)
Datums: 21/11/2005 22:53

Ja būvvaldē projekts saskaņots un akceptēts, tad izsniedz būvatļauju kurā norāda, ka būvuzņēmējs esat jūs pats. Pamatu nospraušanu, ja protat varat veikt pats, bet , ja ne pieaiciniet kādu būvnieku, kas prot.

Re: Būvuzraugs vai kā uzsākt celtniecību?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 22/11/2005 05:54

Skatoties no vietējās būvvaldes darba stila, asu/pamatu nospraušanas aktu var pieprasīt obligātā kārtā pat pirms būvatļaujas izsniegšanas ... un var nelikties ne zinis ... kā arī starpvarianti.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **        **        **  **     ** 
 ***   **  **     **        **        **  **     ** 
 ****  **  **     **        **        **  **     ** 
 ** ** **  **     **        **        **  ********* 
 **  ****   **   **   **    **  **    **  **     ** 
 **   ***    ** **    **    **  **    **  **     ** 
 **    **     ***      ******    ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727