UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: lkl (178.16.22.---)
Datums: 01/09/2014 11:12

Kādas caurules ieteicams likt uz maisītāju, no kura ņem dzeramo ūdeni? Bez sliktās ķīmijas. Un kādas uz pārējām vietām, ērtuma un vienkāršas montāžas dēļ? Agrāk lietoju kaparenes un 12mm caurules bija ērti paslēpt, renovējot vecu māju, bet nu jau kļuvušas dārgas un arī skaitās, ka dzeramajam nederot.

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 01/09/2014 12:43


Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: Watsons (178.16.22.---)
Datums: 01/09/2014 13:18


Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 01/09/2014 21:10

Vara caurules dzeramajam ūdenim der, pat ir labi. Bīstama ir lodalva, kurā agrākos laikos bija klāt svins. Tagad svinu saturošu alvu šķiet nemaz nedrīkst tirgot, cauruļu lodēšanai.

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: pam pa ram (178.16.22.---)
Datums: 01/09/2014 22:08

Lai gan varš ir nepieciešams organismam, kas par daudz tas par skādi, Vara caurules atkarībā no ūdens pH var sākt noārdīties jau 10-15 gadu laikā un tad vara pārbagātība ilgākā laika periodā ir kaitīga organismam. Kas notiek ar supermodernajām un pilnīgi nekaitīgajām plastamas caurulēm, droši vien uzzināsim pēc gadiem 20 vai vēl ilgāk.

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: piča (178.16.22.---)
Datums: 02/09/2014 08:43

nu jā, jo iepriekšējā gadsimtā lietotās ņeržas caurules gan taisa no maipuķītēm un pārtikas želatīna.
nez- es esmu licis gan tādas, gan tādas, gan pēdējās sev saliku daudzslāņu plastmasas vienkārša iemesla dēļ - bez speciāliem instrumentiem visvienkāršāk savienojamas + lokās ap stūriem bez čakarēšanās (uz katru stūri vismaz 1 veidgabals un tā skrūvēšana).

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: lkl (178.16.22.---)
Datums: 02/09/2014 23:29

Padārgi tie savienojumi daudzslāņu caurulēm un žēl, ka nav 12mm, bet citādi izskatās labi. Vienīgi, kā ir, ja ko pajauc vaļā, vai var tajā pašā vietā ko nomainīt un saskrūvēt atpakaļ?. Vai caurule nav sabojāta? Kapara caurulēm pietika nomainīt gredzenu, bet dažreiz vajadzēja paņemt kādu cm īsāku, ja samuļļājās tā vieta. Es parasti pietinu mazliet FUM strēmelīti un stāv kādi 100 savienojumi jau gadus 7 un neviena pile nav iztecējusi. Bet kā ar šīm būs?

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: . (178.16.22.---)
Datums: 03/09/2014 11:58

.

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: piča (178.16.22.---)
Datums: 03/09/2014 15:36

neesmu skrūvējis vaļā - domāju, ka tāpat kā PE caurulēm (25 un 32 mm), tām ar kapara zobainās saskrūves- nekāda vaina, cik esmu skrūvējis vaļā/ciet stāv. Pa lielam jau tev nav gruži katru nedēļu jāpārskrūvē. Nu es atstāju rezervi, lai vajadzības gadījumā varētu kādu gabalu nogriezt nost, bet man tas pasākums sienā, kur daudz vietas :) Principā jau saskrūve tām daudzslāņu samaitā (ja samaitā) tik pirmos 5 mm.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: mūsdienīgas ūdens caurules
Autors: lkl (178.16.22.---)
Datums: 03/09/2014 20:35

Paldies. Būs jāmēģina. Resnākas sanāk par kapara, bet toties nenosūbēs un neoksidēsies no iekšpuses.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  **     **  **      **  ******** 
 **    **    **   **   **     **  **  **  **     **    
 **           ** **    **     **  **  **  **     **    
 **   ****     ***     **     **  **  **  **     **    
 **    **     ** **    **     **  **  **  **     **    
 **    **    **   **   **     **  **  **  **     **    
  ******    **     **   *******    ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727