UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 25/09/2014 22:48

Vajag izgatavot plāksni ar mājas nosaukumu…

Baldones saistošie noteikumi nosaka, ka:
1) plāksnei jābūt 160mm augstai un 560-1000mm platai;
2) plāksnes materiālam jābūt cinkotam skārdam, finierim vai plastikātam;
3) pamatnei jābūt RAL 9016 krāsā ("sniegbalta");
4) apmalei un tekstam jābūt melnā, gaismu atstarojošā krāsā;
5) apmalei jābūt 5mm platai, 8mm attālumā no plāksnes malas;
6) teksta fontam jābūt Arial Bold, burtu augstumam - 70mm.

Kur lai izgatavo tā, lai atbilst visiem šiem nosacījumiem? Nevis "+/- līdzinās", bet tieši "atbilst"…

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: dono (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2014 08:20

Es savai mājai gatavoju nikagroup.lv, viss atbilst prasītajam un cik atceros izpildes termiņi arī bija pietiekoši ātri .. hmm cena laikam +- 30lvl, ja atmiņa neviļ.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: Dzindzis (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2014 10:37

Es izgatavoju viena kantori Biķernieku 23. Izgatavoja ātri,cena bija ap 20Ls

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: he (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2014 11:40

Es izmantoju www.darbaspars.lv
[www.darbaspars.lv]

17 EUR bija pavasarī

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: dono (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2014 12:08

Dzindzis runā par to pašu iestādi kur es izgatavoju, bet man laikam dārgāk bija, jo manā miestā jāliek liela plāksne, attiecīgi lielākas izmaksas.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: he (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2014 12:42

papildinājums - 17 EUR bija par parasto mājas numura plāksni (mazāka laikam sanāk nekā tas, ko autoram vajag). Un pašvaldība arī tik smalkas prasības nebija definējusi

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 29/09/2014 21:32

Paldies par info!
Izskatās, ka vienkārši jāraksta vairākiem, kas ar ko tādu nodarbojas, un jāvaicā, vai var izgatavot konkrētajiem nosacījumiem atbilstošu zīmi… Pēc mājas lapām vien grūti saprast :)

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 29/09/2014 21:53

Nav jau grūti saprast pēc mājas lapām...Kaut vai šī: [latsignveikals.lv]

Un tur rakstīts: "Ir iespējams pasūtīt arī citu izmēru, krāsu un ar dažādu saturu zīmes....."

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 29/09/2014 23:56

Rx, nu ir gan grūti. Redz, man vieni jau atbildēja - var piedāvāt alumīnija kopozītmateriāla plāksni ar līmplēvi. Man gan alumīnijs galīgi neasociējas ar "cinkotu skārdu, finieri vai plastikātu". Tāpat viņi atbildēja, ka melnus atstarojošus burtus fig dabūšu. Vēl piedāvāja visu balto fonu atstarojošu, piebilstot, ka tas būs pelēcīgs (t.i., ne smakas no RAL 9016).

Vienkārši "kaut ko" var arī pats no saplākšņa izzāģēt un ar otu uzkrāsot. Var pat provēt no melnām atstarojošām uzlīmēm burtus izgriezt (ir man neliels daudzums tādas, melnajam velo priešā līmēju, jo atstarotājs aizvietots ar lukturi). Bet nu gribas tomēr uztaisīt tā, lai nebūtu jādomā, kurā brīdī izdomās sodu uzlikt. Vēl jo vairāk - ja par to tiek maksāts.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 29/09/2014 23:59, labojis binary.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: dono (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 08:16

Noteikti blakus ir kaimiņi kuriem ir pareizas numurzīmes, varbūt uzprasi viņiem kur viņi savas dabūjuši .. pie reizes iepazīsies ar kaimiņiem ;)

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: he (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 08:57

man liekas esi pārāk iesprindzis. Galvenais, lai ir apmēram uz to pusi.
Ja būs problēmas, tad pie nodošanas ekspluatācijā. Sliktākajā gadījumā taisīsi par jaunu. Pēc tam diez vai kāds piesiesies.
Uzzvani uz būvvaldi inspektoram un anonīmi apjautājies, cik tas viss ir būtiski - alumīnijs, skārds, Arial Bold utt. Moš sarakstījuši debesi brīnumus, a patiesībā paskatās, ka melns uz balta, pareizās proporcijās, un pareizajā fasādes stūrī pielikts.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 10:06

Oi kā gribu redzēt melnu, atstarojošu krāsu! Vai vispār kāds stādas priekšā, kas tā tada ir: Vai tā būs melna, ja atstaros? Sviests..... Atstaro fona krāsa, melnie burti nē! Balts fons , atstarojošs ir tieši manis minētajai firmai. Visas ceļu zīmes ir viņu ražotās, auto nummuri un t.t.t.t. Un ka paši varat pāliecinaties: Balts fons! Melni burti.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 10:18

Rx, parastā gaismā tā ir melna, savukārt tumsā tiek atstarota baltā krāsa (http://ecx.images-amazon.com/images/I/511x9gOl3rL.jpg). Tas tā, iz pieredzes. Arī nesapratu/neticēju, kamēr pats dabā neieraudzīju.
Saistošie noteikumi pieprasa tieši (citēju) "melnus, gaismu atstarojošus burtus", nevis atstarojošu fonu. Noteikumi - [www.baldone.lv], konkrētais punkts - 10.2.2.2. Par atstarojošu fonu tur nav ne pušplēsta vārda.
Ceļa zīmes te nevienu neinteresē, auto numuri arī nē. Uz tiem attiecas pavisam citi noteikumi. Ēku nosaukumu plākšņu formātu katra pašvaldība nosaka pa savam.

he, ar to zvanīšanu un runāšanu ir kā ir - cik nav gadījies, ka piezvana kādai iestādei, telefoniski it kā visu noskaidro, bet beigās telefoniski izrunātais izrādās muļķības. Tādas lietas jākārto rakstiskā formātā.

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 10:25

Tak uzzvaniet uz būvvaldi, tie parasti zin kuri kantori ražo pēc viņu "mazās karaļvalsts izdomātā standarta" plāksnes un kurš nē.

P.S. Vispār tas ir murgs ka katra pašvaldība izdomā savus standartu kādā krāsā, fontā un stilā ir māju plāksnītes...

Re: Mājas nosaukuma plāksnes izgatavošana
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 30/09/2014 10:38

Paldies, nu redzu ka ir melna, prožektora gaismā...balta! Paldies. [www.limpleve.lv] Tai var izgriezt "lāzerburtus: , uzlīmēt uz jebkuras pamatnes (RAL9016)...un turēsies vismaz 8 gadus, kā solīts.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   *******   ********  **     ** 
 **     **     **     **     **  **         **   **  
 **     **     **     **         **          ** **   
 **     **     **     ********   ******       ***    
 **     **     **     **     **  **          ** **   
 **     **     **     **     **  **         **   **  
 ********      **      *******   ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727