UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Perforators (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 09:53

Izskatlas, ka kāds jums ir uzbraucis nepajokam!
[www.uzbuve.lv]

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: ETT (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 10:05

Labā lieta ir forums, kas tiešām ir dzīvs, tur tiešām ir cilvēki un tiešām var saņemt padomus askēzes pilna dizaina mērcē
-----------------------------------------
Tu saki? :D

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 10:08

ja godigi nevaru nepiekrist...lapa un forums ar savam opcijam pilnigs akmens laikmets...bet no otras puses forums ir aktivs un pats to izmantoju....lotk pietrukst tas ka nevae ieladet bildes pa taisno foruma un sarakste starp lietotajiem ir pilnigs mesls...

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 10:11

Labā lieta ir forums, kas tiešām ir dzīvs, tur tiešām ir cilvēki un tiešām var saņemt padomus askēzes pilna dizaina mērcē

------------------

manuprat neviens cits portals tik pozitivu tekstu nesanema :)

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 10:14

Forumam ir trīs veidu apmeklētāji: Skatītāji, jautātāji, atbildētāji. Ja kāds paliek apmierināts, tad foruma mērķis ir sasniegts. Mūsdienās gandrīz visa informācija tiek meklēta internetā!

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 10:29

RX llielaka dala te ir izaugushi no jautatajiem par spamotajiem:) j

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 11:02

Aigaritto,bet liela dala ir ieekonomejusi naudu un vel uzbuvejusi pareizak ;)

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: bern (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 11:13

A kas ir uzbūvē.lv?:)

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 25/10/2014 11:15

Mēs varam priecāties, ka ir kāds, kas savas zināšanas , pieredzi pastāsta, bet netur zem pūra. Tas kas vienam liekas zināšanas, otram ir ne-zināšanas... Bet neuztvert jebkuru teikto kā absolūto patiesību, jo izvēle paliek katra ziņā! Par izvēles pareizumu vētēs laiks. Ja visi skatītos pasaulē vienādi, tad tā būtu pelēki-vienmuļa.

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 26/10/2014 22:15

Nezinu, mani dizains apsolūti nesatrauc. Mani vairāk kaitina stulbie programētāji, kuriem tikai viena doma, kautko izmainīt. Mans mīļākais krievu teiciens šai jautājumā - samij boļsoi vrag harošo eto lučše!

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Zodčijs (178.16.22.---)
Datums: 27/10/2014 01:47

Nav ko ņemt pierē - kāds augstdzimis Rīgas jaunietis ar normālām žurnālista novirzēm izteica savu metropoles pārstāvja subjektīvo viedokli.......
1) Ja mans ofiss atrodas "smirdīgā pagrabā" - tas nebūt nenozīmē, ka esmu pajolis - varbūt vienkārši esmu godprātīgais un pusbiznesmenis - ne maksimālo peļņu izspiest mani interesē, bet darīt to, kas ir nepieciešams un noderīgs līdzcilvēkiem - darīt to - ko nedara citi....
2) Par dizainu....apskataties kāds dizains ir bilding forumam krieviskajam - viss raibs un rozā toņos - vai nu meitenes to lapu taisījušas vai vidējā dzimuma pārstāvji.....acīs raibs sametās un grūti sakoncentrēties uz tekstuālās informācijas uztveršanu - bet tas tā - tā laikam ir mentalitāte .....vajag raibu un iepūtiet - mums kā vairāk ziemeļniekiem (neaziātiem) to vienmēr grūti saprast un pieņemt.

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Porforators (178.16.22.---)
Datums: 27/10/2014 06:55

Resns trollis. Pašam ir forums, kurā nekas nenotiek un tad bļausās [forums.uzbuve.lv]

Re: Uzbrauciens ne pa jokam
Autors: Kušiņš (178.16.22.---)
Datums: 27/10/2014 10:54

Par biroju pagrabā nezinu, neesmu bijis. Bet ērtumsiun parocīgums building.lv ir kā mutē iebāztai spuldzītei. Tam puikam vismaz lapa un forums arī ir mobilajā apskatāmi cilvēcīgi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **         **     **  **    ** 
 **     **  **   **   **    **   **     **   **  **  
 **     **  **  **    **    **   **     **    ****   
 **     **  *****     **    **   **     **     **    
 **     **  **  **    *********   **   **      **    
 **     **  **   **         **     ** **       **    
  *******   **    **        **      ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727