UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

OSB un apmetums
Autors: Sunis (---.btv.lv)
Datums: 15/12/2005 06:01

Man ir izveidoti dekorativi izvirzijumi uz majas fasades, kas izgatavoti no OSB. No iekshpuses ir siltinati ar vati. Jautajums tads - ka OSB apdarit no arpuses, lai uz ta var uzvilkt dekorativo apmetumu? Kaut ko esmu dzirdejis par betonkontaktu.
Resp., ka nodroshinat, ka apmetums nekrit nost? Kaut kadu audumu piekniedet un uz ta likt apmetuma sietu un pec tam apmetumu? Ar ko nogruntet OSB, lai tur mitrums netiek klat?
Paldies.

Re: OSB un apmetums
Autors: vilnis (87.110.10.---)
Datums: 17/12/2005 04:59

Šovasar darīju tā- OSB gruntēju ar Qvarcgrunt no TEXCOLOR - lai varētu pielīmēt putupolistirolu + dekors , bet kaimiņš lika grunti uz osb UN VILKA DEKORU. BETONKONTAKTS ir vājāks un laikam aŗī ārdarbiem nav paredzēts.

Re: OSB un apmetums
Autors: NB (84.237.155.---)
Datums: 07/01/2006 08:12

Vispār jau uz OSB kaut ko likt virsū pa taisno tā ka pēc tam tas OSB visu laiku ir mitrs vai neelpo ir galīgi un viennozīmīgi garām, lai arī kā pret to strīdētos OSB tirgoņi. Man ir bildītes ar OSB pēc diviem gadiem kurš bija aplīmēts ar putuplastu. To kas notiek ar šo OSB skaisti parāda šovā Remontējam ģimeni, jūs paklausaties, tām mājām ko jauc nost ir 5 gadi, un jaunās ko uzbūvē arī kalpos ne ilgāk, ja vien neievēros tehnoloģiju. Ja vēlaties varu nosūtīt bildes.

Re: OSB un apmetums
Autors: Ai (81.198.223.---)
Datums: 10/01/2006 23:30

Nu ja man uz rtereses ar ir uzlikts OSB bet turas ka prieks. Par OSB masveida izmantošanu fasādēs utt izturos ar neticiibu! bet mes jau tikai macamies buveet pareizi nāks laikls pec gadiem 20-50 un mes atkal zināsim kā jābūvē pareizi ! Latvieši ljoti labprāt izmanto jaunas un eksperementālas buvniecibas konstrukcijas ...

Re: OSB un apmetums
Autors: I (212.93.96.---)
Datums: 11/01/2006 15:21

Ir tomēr atrisinājuši problēmu, lai OSB nenopūtu zem putupolistirola.
Atrasti pat vairāki varianti :

[www.civil.uwaterloo.ca]
[www.co.fairfax.va.us]

Re: OSB un apmetums
Autors: Sunis (80.232.198.---)
Datums: 11/01/2006 20:07

Man ir doma darit ta: siltinat no iekshas, tad arpuse uzklat uz OSB sietu un vilkt virsu dekorativo apmetumu. Tas elpo un OSB nevajadzetu put. Putoplastu litk uz OSB ari neiesaku, jo no telpas uz aru ejoshais mitrums krajas starp OSB un putuplastu.

Re: OSB un apmetums
Autors: I (212.93.96.---)
Datums: 11/01/2006 23:07

Nu par to, ka cauri OSB ietu mitrums no telpas gan pirmā dzirdēšana.
Tas mitrums ,kas sapūdē pēc visiem aprakstiem ir nācis no ārpuses,
pamatā lietus ūdenim tiekot pa mikroplaisām iekšā.

Re: OSB un apmetums
Autors: NB (81.198.244.---)
Datums: 17/01/2006 06:27

Es ar vien biežāk uzdodu jautājumu, kam Tu būvē māju, un cik ilgi gribi lai tā turās. Puse Amerikas ir uzbūbvēta no OSB, un tagad taisa brīnišķīgu šovu - "Remontējam ģimeni" Latvija ar vairs nav tālu no tā ka 5 gadus vecas mājas varēsim jaukt nost.

p.s. Mans subjektīvais viedoklis

Re: OSB un apmetums
Autors: mazliet blonds nezinītis (80.233.224.---)
Datums: 19/01/2006 13:03

Mans nolūks tuvākā nākotnē ir virs gāzbetona saimniecības ēkas izveidot vieglu un ziemā apdzīvojamu, siltinātu (riģipsis, plēve, vate) 2. stāva izbūvi ar OSB jumta nesošo plāksni (uz koka karkasa, mazliet liecot 6 vai 8 mm OSB plāksni, lai veidotos nevis taisns, bet uz iekšu ieapaļš jumta profils - tāds "jūgendīgs"), pēc tam esmu iecerējis to noklāt ar kādu no rūtainajām ruberoīda pašlīmējošamies loksnēm. Vai tas ir prātīgi? Varbūt vajadzīga kāda PAPILDUS APSTRĀDE plāksnēm pret mitrumu, pirms šīs loksnes vasaras siltumā uzliek? Varbūt liekt šo plāksni nav ieteicams?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **     **  ********  
 **     **  **     **  ***   **  ***   ***  **     ** 
 **     **  **     **  ****  **  **** ****  **     ** 
 **     **  **     **  ** ** **  ** *** **  **     ** 
 **     **   **   **   **  ****  **     **  **     ** 
 **     **    ** **    **   ***  **     **  **     ** 
  *******      ***     **    **  **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727