UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: ! (85.10.211.---)
Datums: 02/02/2016 12:06

Šis blēdis, kura mobilā telefona numurs ir 29228667, un kas sevi dēvēja par krāšņu mūrnieku ar 20 gadu stāžu, par nepilnu 4 stundu darbu – malkas plīts kurtuves durtiņu, mazā lieluma cepeškrāsns, mazās plīts virsmas (40x70) nomaiņu, dūmu ejas tīrāmās lūkas jauna aizbāžņa ieķellēšanu un piecarpus ķieģeļu pārmūrēšanu plīts iekšpusē noplēsa 80 eiro, lai gan kārtīgam mūrniekam tas būtu darbs visai dienai, un rezultāts, kas atklājās pēc tam, ir šāds: šķībi iemūrēta cepeškrāsns – ar 1 cm apakšējās daļas kritumu virzienā no kurtuves uz skursteņa pusi, un ar 2 cm kritumu virzienā no cepeškrāsns priekšpuses uz aizmuguri; kurtuves iekšējās sienas uzmūrētas neatbilstoši vispārpieņemtajiem plīts mūrēšanas principiem – ķieģeļi ir nevis ieslīpi uz leju, bet gan tieši vertikāli, kas rada lielāku malkas patēriņa nepieciešamību; līmenī nav uzlikta arī plīts virsa – tai ir kritums virzienā no kurtuves uz skursteņa pusi apmēram 1cm. Pirms darba uzsākšanas tika solīts ierasties ar putekļusūcēju, un pirms pārmūrēšanas iztīrīt sildmūra ejas, taču tas netika izdarīts, jo putekļusūcējs nebija paņemts līdzi. Tā dēvētais „krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu” atrunājas ar to, ka saimniekam pašam vajadzēja visu zināt un mērīt ar līmeņrādi, viņš vecas plītis remontējot bez līmeņrāža, kā arī atsakās pārmūrēt savu haltūru.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: Gena (85.10.211.---)
Datums: 02/02/2016 12:26

Ja samaksāji, tad jau pieņēmi darbu

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: ! (85.10.211.---)
Datums: 02/02/2016 19:43

Ne visi var būt tik daudzpusīgi celtniecības lietu pārzinātāji, ka pieņemot darbu, uzreiz var zināt un pamanīt visu, kas nav kārtībā. Nolaidīgs darbs var atklāties kaut pēc gada. Arī veikalā, nopērkot it kā nevainojamus apavus, tiem var parādīties defekti pēc pāris dienām - tāpēc jau ir garantija. Tāpat arī celtniekam ir jāatbild par padarīto darbu.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: Nāvi līkročiem! (85.10.211.---)
Datums: 04/02/2016 10:41

Principā ideja iepostēt šādu pidarasu vārdus, telefonus, epastu utt. Ir ļoti laba un vērtīga rīcība. Tās ir lietas, kas pēc tam viegli saguglējās. Katrs, kas kaut ko būvē ir uz tādiem uzrāvies un tas, ka norij klusēdams ir garants, ka tas urods mierīgi sapiš dzīvi citiem cilvēkiem atkal un atkal.

Te vispār vajadzētu atsevišķu nodaļu forumā ar to visu izdzimteņu reģistru.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: Dzindzis (85.10.211.---)
Datums: 04/02/2016 10:50

Ir jau tāds sudzibas.lv pirms uzsāku kādus darijumus vienmēr iemetu acis par kandidātiem:)

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: kaamis (85.10.211.---)
Datums: 04/02/2016 12:24

Nāvi līkročiem! beidz rakstīt no ip ar dažādem nikiem!
Es uzskatu ka daļēji esi pats vainīgs samaksājot visu summu par nekvalitatīvu darbu nepārliecinoties par defektiem.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: Celtnieks bomārs, alias kaamis (85.10.211.---)
Datums: 04/02/2016 12:40

Jā, kaami, tu arī esi viena no rakstītāja viltus identitātēm, jo ip tas pats. Šķiet, ka līkprātis ar pie viena.
Bet ja cilvēks pozicionējās kā meistars, tad viņam ir pilns atbildības spektrs par produktu un nav no svara vai saimnieks pieteica, ka horizontālās virsmas mēdz būt horizontālas, vai nepieteica.

Tad jau maxima arī vainīga.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: ! (85.10.211.---)
Datums: 05/02/2016 02:59

Ja kāds, kas, acīmredzot, arī ir saskāries ar līdzīgiem meistariem, šeit izsakās no sava skatpunkta, tas neesmu es, un nerakstu no dažādiem nikiem. Protams, šis gadījums būs mācība arī man pašam - turpmāk nemaksāt par darbu uzreiz, vai, vēl labāk - maksāt tikai uz kontu, lai ir apliecinošs dokuments par sniegto pakalpojumu, ja visas kļūdas uzreiz bez cita cilvēka pieaicināšanas nav iespējams atklāt. Tagad vismaz var saprast, kāpēc daudzi celtnieki žēlojas, ka viņiem nemaksā pus gadu vai gadu pēc darba paveikšanas - acīmredzot, nav pelnījuši, jo ir vērts nogaidīt un paskatīties, vai kaut kas nav galīgi šķībi, nesāk jukt ārā, neaizsvilstas, netek ūdens uz galvas utml., ja jau viņi savam darbam dod tikai 1 dienas garantiju - ka tik pa gabalu smuki izskatās un saimnieks neko nepamana.
Šajā gadījumā es celtniekam biju lūdzis pārmūrēt vai atgriezt nepelnīti samaksāto, taču, uzklausot visnekaunīgākās atrunas - sākot ar to, ka man esot beigts līmeņrādis (lai gan atbildēju, ka man ir divi), un beidzot ar apgalvojumu, ka viss patiesībā esot kārtībā, man patiešām radās vēlme darīt kaut ko lietas labā, lai šāda tipa "meistars" mainītu attieksmi pret darbu.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: Gena (85.10.211.---)
Datums: 05/02/2016 10:54

No vienas puses pareizi, ka ir info par šādiem krāpniekiem, bet no otras puses arī nevainīgu cilvēku šādi var noliet ar samazgām (konkurentu cīņas:).. ceru, ka šis nav tāds gadījums

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 05/02/2016 11:27

Dzintara Andersona tālrunis ir augstāk publicēts. Ja kādam interesē "apsūdzētā" versija par šķībās plīts mūrēšanu - var uzzvanīt:)

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: J (85.10.211.---)
Datums: 05/02/2016 19:32

Šim meistaram ir kļūdas, bet kopumā viņš strādā krietni virs vidējā meistara līmeņa. Respektīvi pārējie lielākoties Tev uzmūrēs vēl šķībāk un pieļaus pamatīgākas kļūdas, Tev ir patrāpījies viens no labākajiem.

Re: Dzintars Andersons - blēdis un halturšķiks, viltus krāšņu mūrnieks ar 20 gadu stāžu
Autors: ! (85.10.211.---)
Datums: 06/02/2016 00:32

Nav pat būtiski, ka celtnieks varbūt kaut kur strādā virs vidējā līmeņa, ja objektā, kur nevar ieraust pāris štukas, darbu padara viszemākajā līmenī. Ja pirmajā reizē, kad bija atbraucis apskatīties pirms darba uzsākšanas, kaut kas nepatika, varēja atteikties, un es būtu sameklējis kādu piecreiz godīgāku pensionāru, kas uzmūrētu trīsreiz lētāk, un mūrējot nenoklusētu, ka kaut kas nav kārtībā. Te nesen bija apkopotas atalgojuma kategorijas, un ja 100 un vairāk eiro par dienu var prasīt nezin kādi meistari, kas met Venēcijas apmetumu vai taisa skulptūras, tad par šādu bezatbildīgu pāris stundu ķēpājumu bez līmeņrāža (un kur vēl ir garantija, ka kaut kad nesāks gruzdēt sildmūris, ja to solīja iztīrīt, bet neiztīrīja - realitātē bija tā, ka es pat pats viņu mēģināju tīrīt, kamēr tā plīts bija vēl atjaukta, taču ar savu pusbeigto putekļusūcēju man izdevās izsūkt labi ja desmito daļu no tā, kas tur palika iekšā) diez vai kāds vispār būtu samaksājis vairāk par 10 - 15 eiro, ja, kā izrādās, no visa kopējā darba pieņemami ir ieķellētas tikai kurtuves durtiņas un pelnu tīrāmā lūka... Pirms pāris gadiem skursteņslauķis un mūrnieks Viktors Spēlmanis, kuram ir stāžs kaut kur ap 40-50 gadiem, un kas tagad jau ir pensijā un vairs nemūrē, man izremontēja krāsni, un par dienas darbu paņēma 20 vai 25 latus latus. Kur ir loģika, ka atnāk kaut kāds jauns, nevienam nezināms "meistars", un par pus dienas brāķi plēš 80 eiro? Agrāk celtniekiem, iegūstot attiecīgu izglītību, piešķīra kategorijas, un to nekādi nevarēja noslēpt, bet tagad jebkurš sevi pasludina par augstākā līmeņa meistaru, lai gan neviens nezin un nepārbauda, kādam līmenim viņa darbs atbilst.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   ********  ********   *******  
 **     **  **    **     **     **        **     ** 
 **     **  **           **     **        **     ** 
 *********  **           **     ******     ******** 
 **     **  **           **     **               ** 
 **     **  **    **     **     **        **     ** 
 **     **   ******      **     ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727