UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Vienkārši Janka (85.10.211.---)
Datums: 17/10/2016 16:38

Labdien, ziema jau klāt un atkal ir laiks kaut ko piesiltināt :) šoreiz interesē kā var nosiltināt garažu vārtus. Lieta tāda , ka virs garažas ir dzīvojamā telpa un tomērt ir mazliet vēšāks nekā citās isabās, garažas griestus jau nosiltināju ar putuplastu bet nevaru nekādi izdomāt un atrast kā var nosiltināt garažas durvis - man ir šādas durvis [www.youtube.com] ja kāds būs jau mēģinājis sapratīs , ka kā rāda video nevar izdarīt nepārvietojot visu durvju rāmi vai varbūt es kaut ko neesmu sapratis līdz galam. Ceru , ka kāds apgaismos mani un ieviesīs skaidrību :) Paldies !!!

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Hmm (85.10.211.---)
Datums: 17/10/2016 19:11

Ja vārti ir tieši tādi kā video vai šeit [thehousingforum.com] tad vienkārši sabāž kabatās siltinājumu un lieta darīta. Pie mums parasti populārāki ir tādi, kuros šī kabata ir noslēgta un pieejama tikai no sāniem, tad gan vārti ir jāsadala pa reizintājiem, lai iestumtu tur putuplasta loksni.

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 17/10/2016 20:55

Man ir jau uzstādot tā saucamie "siltie paceļamie sekciju vārti". Nu nav viņi nekādi baigi "siltie"...Jā, iekšā ir kautkāds putuplasts, siltāki ir...Bet ne jau tur tas "āķis", bet tajā ka slīdot gar aili, pati blīvēšanas kostrukcija ir sū....kautkāda gumijiņa mazliet gaisa šķirbu pieblīvē, un tad arī ne ideāli. Viss tāds ļurīgs, jo sānu kustība ir konstrukcijā iespējama. Interesanti, kuras durvis ir patiesi siltas, tik siltas, ka nav papildus zudumu, ievērojamu zudumu. Tāda problēma ir daudziem, kas iebūvēja garāžas mājā, un virs griestiem ir siltā telpa. Nekurināsi garāžu...augšā būs auksti. Kurināsi labi...zudumi "baigie"

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Vienkārši Janka (85.10.211.---)
Datums: 19/10/2016 09:24

Man jau ar ķipa siltinātie bet kāds tur siltums no tiem 5cm putuplasta pildījuma !!! Nopētīju visas šķirbas - pa lielam jau blīvējās bet ir 2 vietas kuras nu galīgi nav noblīvējušās. tad nu nolēmu no ārpuses papildus blīvējumu ailē uzstādīt. bet jautājums vēl aktuāls kā pašas durvis labāk siltākas uztaisīt???

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Vagons (77.219.3.---)
Datums: 20/07/2017 16:43

Mana pieredze iesaka garāžu diži nesiltināt,vien tik,lai remontdarbi ir paveicami nesalstot,nemokoties un galu galā uz to brīdi var infrasarkano sildītāju,vai pūtēju padarbināt ! Ja pie mīnus 10 pa nakti riteņu arkās sniegs vēl turas klāt-ir ok,pretējā gadījumā autiņš sāks rūsēt neglābjami un ātri,..saku no savas pieredzes ar zināmu rezultātu pirms un pēc siltināšanas.Protams-ar siltināšanu arī daudzās ventilācijas atveres aiztaisījās ciet-ventilācijai ir jābūt !!!

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Rx (78.84.22.---)
Datums: 20/07/2017 19:09

Pirms Vagona k-gs kaut ko saka...jāizlasa viss topika teksts. Teikts: jāasaglabā- jāuztur siltums, jo griesti ir grīda dzīvojamai telpai, un tā jāauztur silta, bet tas maksā! Un otrkārt: ir divas lietas: siltums un ventilācija. Tās ir jāatšķir.....

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Vagons (77.219.7.---)
Datums: 23/07/2017 11:55

Atzīstu savu kļūdu-neizlasīju visu topiku kā nakas !

Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Opis (81.198.69.---)
Datums: 08/09/2022 09:39

Saņemot gāzes rēķinu pirmā doma bija apsekot siltuma zudumus. Tā kā virs garāžas ir siltā telpa un pati garāža tiek izmantota tikai kā pieliekamais, arī sāku pētīt, ko darīt ar garāžas vārtiem. Secināju, ka viss ir slikti, jo tumsā var redzēt, ka gaisma spīd no garāžas vārtiem. Vistrakāk ir šo vārtu augšpusē, kur dēļ nepārdomātās konstrukcijas var kulaku izbāzt cauri un visu nosedz tikai gumijas līste. Durvju materiāls ir no sendvičpaneļa, sākumā domāju ka plastmasa, bet sanāk ka skārds ar koka paneļa imitāciju un iekšā puķiks.
Pirmā doma, ka jānopērk puķiks un lai nebūtu jālīmā, jāstiprina uz magnētiem. Bet ko darīt ar to aušpusi, galīgi nekas nenāk prātā. Ja nevirinātu tos vārtus, tad jau būtu vienkārši, bet gribās saglabāt funkcionalitāti.

Re: Garāžu vārtu siltināšana
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 08/09/2022 10:06

Manuprāt, jādomā vai nav iespējams risināt problēmas cēloni - gāzes cena. T.i. apsvērt pāreju uz cita veida apkuri. Bez fofogrāfijas būs pagrūti kādu ideju ieteikt, jo pēc apraksta gruti izprast kāda tur īsti ir tā konstrukcija.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   **  *******  **   **  ****** 
 **    ** ** ** **   ** ***  *** **  ** 
 **    ** ** ** **     **** **** **    
 **    ** ** ** ********  ** *** ** **    
 **    ** ** ** **   ** **   ** **    
 **    ** ** ** **   ** **   ** **  ** 
 ********  *** ***  *******  **   **  ****** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727