UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Dobeles Panelis
Autors: jaanus (80.232.241.---)
Datums: 13/02/2006 01:03

Vai kādam ir bījs saskarsme ar tādiem? Kāds ir jūsu komentārs jeb viedoklis par tiem?

Re: Dobeles Panelis
Autors: m_br (85.115.102.---)
Datums: 13/02/2006 03:13

pec olimpiskajaam visien sads jautaajums bus:0)
tikai nez vai kadam ir jau pieredze..

Re: Dobeles Panelis
Autors: jaanus (80.232.241.---)
Datums: 13/02/2006 05:23

Tā tas varētu būt. Es jau arī skatos splēles, pat strādat īsti negribas. Apsveicu latviešus ar bronzu.

Re: Dobeles Panelis
Autors: Didims (81.198.157.---)
Datums: 13/02/2006 07:40

Saskare ar konkrēto izstrādājumu nav bijusi, komentārs no pieredzes ar citām tehnoloģijām, kas atsevišķās jomās pārklājas ar dobeles putuplasta paneļiem.

Paliekošie veidņi - pieredze pozitīva, pie vienām aktivitātēm (un attiecīgi arī izmaksām) tiek izveidots, gan paliekošs siltinājums, gan veidņi betonēšanai (mana pieredze vairāk ar Fibrolītu).

Putuplasta veidņi - strādājot ar putuplasta veidņiem (tipa "lego" klucīši, kam starpas pēc tam aizlej ar betonu), pat pēc vairākiem mēnešiem, nokasot putuplastu, lai varētu tikt līdz stabilai pamatnei, kur piestiprināties, betons zem putuplasta ir burtiski slapjš. Konstrukcija ir praktiski tvaikus necaurlaidoša.

tādu tehnoloģiju varētu lietot daudzstāvu garāžām, noliktavām, rūpniecības telpām. Katrā gadījumā ne dzīvojamām telpām, jo sistēma sanāk neelpojoša.


Re: Dobeles Panelis
Autors: kola (159.148.32.---)
Datums: 13/02/2006 15:38

To : Jaanus
Apsveicu Igaunus ar Zeltu!
Vienu taadu maaju cel Maarupee - braucot pa Plienciema ielu Jaunmaarupes virzienaa , buus japiestaaj paluureet !

Re: Dobeles Panelis
Autors: mazais vatenieks (80.232.128.---)
Datums: 13/02/2006 19:21

DIDIM !!!
Es arī iesaku siltināt no iešpuses ar tvaika izolāciju, bet tad ir jāliek (kā jau kārtīgai mājai pienākas) ventilācija.

Re: Dobeles Panelis
Autors: didzis.s (85.115.106.---)
Datums: 14/02/2006 02:15

klau vateniek tu ari ko citu maaki pateikt ? mmm vai esi uzkaries nedaudz?

Re: Dobeles Panelis
Autors: einars (81.198.7.---)
Datums: 16/02/2006 01:09

Kādas ir izmaksas ceļot ēku no dobeles paneļiem?

Re: Dobeles Panelis
Autors: jaanus (80.232.241.---)
Datums: 16/02/2006 04:03

Vēl nezinu

Re: Dobeles Panelis
Autors: Arnissss (83.136.136.---)
Datums: 28/03/2006 17:29

Es te krustus un skjeersus par sho Dobeles paneli, un laikam izlemshu par labu shim izstraadaajumam un buuveeshu privaato maaju. Pirmkaart leeti, aatri, efektiivi. Visu laiku kaads runaa pa to sasodiito elposhanu. Man nevajag lai taa siena elpo, man pasham ir jaaelpo tiirs svaigs gais un taadiem noluukiem ir ventilaacijas projekts, kas ietver sevi gan dabiigo, gan maaksliigu gaisa apmainju. Pienemsim ka sienas elpo, vinjas uzsuc mitrumu un plus arii visu nelabo kas shinii mitrumaa eksistee , bet kad telpaas gaiss paliek saus shiis elpojoshaas sienas atdod shu uzsuukto mitrumu un visu paareejo kas ir savilcies shiniis sienaas. Bet cik tad vinja var ko atdot, man visu ziemu dziivoklii bija +25 graadi sienas ir sausas kaa papiirs un kam tas vajadziigs, un kaads labums no shiim elp. sienaam, lieli siltuma zudumi un t.t. Ja mees itinam akmens vati pleevee tad ko to var uzskatiit par elpojoshu sienu ? Nu tas taa varat piekrist varat nepiekrist. Protams katrs lobee savu materiaalu un taapeec jaunienaakoshiem peroduktiem ir pastiprinaata uzmaniiba un kritika, lai tikai pasargaatu savu tirgu un klientus. Ja kaadam sii lieta interesee varam sazvaniities padiskuteet, protams ir kaadi knifinji ko es atkal nezinu, muuzu dziivo muuzu maacies.6386902



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   ********  ********   *******  
       **  **     **  **    **  **        **     ** 
       **  **     **      **    **        **     ** 
       **  ********      **     ******     ******** 
 **    **  **           **      **               ** 
 **    **  **           **      **        **     ** 
  ******   **           **      ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727